Webinar "Jak legalnie nie płacić podatków?"

Drodzy Czytelnicy,

został jeszcze dzień do webinaru, a zapisało się na niego już ponad 2 tys. osób. Jest mi niezmiernie miło, że zaproponowany temat cieszy się aż takim powodzeniem. Mamy jednak mały problem techniczny. Największy dostępny pokój webinarowy pomieści maksymalnie tysiąc osób. Moi pracownicy próbowali zwiększyć pojemność ale niestety bezskutecznie. Decydować zatem będzie kolejność logowania. 

Jeżeli komuś zależy na tym aby uczestniczyć w webinarze online powinien zalogować się do systemu najpóźniej o 19:30. Dzięki temu macie możliwość zadania mi pytań bezpośrednio po zakończonej prezentacji.

Dla tych, którzy z jakichś przyczyn zapisali się na webinar, a się nie pojawią lub zabraknie dla nich miejsca jest oczywiście dobra wiadomość. Pełne nagranie (prezentacja + sesja pytań) będzie dostępna na mojej stronie. 

PS. Z doświadczenia wiem, że przy 2 tys. chętnych, faktycznie przyjdzie nie więcej niż 1,3 tys. osób. Miejsc zabraknie zatem dla około 300 osób.


Cykliczne sesje pytania / odpowiedzi

Kilka razy w tygodniu podsyłacie mi różne pytania, na które w większości przypadków udaje mi się odpowiadać. Jest to jednak dość pracochłonne, a odpowiedź trafia wyłącznie do pytającego. Przez ponad 4 lata wokół bloga zrodziła się fantastyczna społeczność i chciałbym przekazywać Wam więcej wiedzy. Mam zatem pewien pomysł:

Podsyłajcie pytania nadal przez zakładkę "Kontakt". Mój asystent zbierze je w jedną całość i raz na 2-3 tygodnie będę nagrywał video lub prowadził webinar na którym odpowiem na wszystkie pytania. Dzięki temu odpowiedzi trafią nie do jednej lecz do 20 tys. osób przy niezmienionym nakładzie pracy. 

Nagrania mogą mieć oczywiście różne formy. Proszę więc Was o sugestie. 


Trader21