Drodzy Czytelnicy,

jak większość z Was wie, działam przez różne spółki zagraniczne. Mając bogate doświadczenie i znajomość prawa międzynarodowego od ponad 5 lat pomagamy naszym klientom przy zakładaniu spółek zagranicznych. Łącznie utworzyliśmy już ponad 300 spółek, a pracy jest coraz więcej. 

Moi specjaliści od optymalizacji, nie są obecnie w stanie efektywnie zajmować się wszystkimi klientami. Nadal poszukujemy asystenta, który w pierwszej kolejności odciąży ich w sprawach czysto odtwórczych, a z czasem zajmie się bardziej skomplikowanymi sprawami prawno - podatkowymi. Jak szybko się to stanie – wszystko zależy od poziomu wiedzy oraz kreatywności.

W pierwszej kolejności osoba taka zajęłaby się:

  • wypełnianiem formularzy, umawianiem spotkań, prowadzeniem korespondencji z klientami,
  • aplikowaniem w imieniu klientów do banków, biur rachunkowych i brokerów,
  • nadzorowaniem płatności od kontrahentów,
  • przygotowaniem krótkich opracowań z aktualnie zmieniających się przepisów w Polsce, ewentualnie z przepisów w innych jurysdykcjach,
  • przeglądaniem i analizą interpretacji podatkowych na wskazany temat,
  • analizą wybranych krajów pod kątem prawa podatkowego.


Ze względu na bardzo duże zainteresowanie poprzednimi wpisami dotyczącymi rekrutacji do zespołu Independent Finance zdecydowaliśmy, że tym razem przyjmiemy jedną osobę na 3 miesięczny staż po czym zaproponujemy jej pracę. Jeżeli szybciej okaże się, że znaleźliśmy osobę idealną, nie będziemy czekać 3 miesięcy na zmianę stażu na pracę, tylko zrobimy to od razu. 

Pracujemy zdalnie od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 16. Jeżeli ktoś z Was dobrze odnajduje się w realiach prawa podatkowego, prosimy o przesłanie CV oraz kilku słów o swoich doświadczeniach w tej branży na adres: [email protected]

W przypadku osób przygotowujących się do egzaminu na doradcę podatkowego, prosimy o zaznaczenie tej informacji w mailu. Nie jest to jednak obowiązkowe kryterium.

Ze względu na ogrom pracy skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Proszę także o  podanie numeru telefonu/email do kontaktu oraz zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000, z późn, zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”


Trader21