Drodzy Czytelnicy,

grupa Independent Finance poszukuje pracownika administracyjnego do swoich szeregów. Jak dobrze wiecie działamy przez różne spółki zagraniczne. Mając bogate doświadczenie i znajomość prawa międzynarodowego od ponad 6 lat pomagamy naszym klientom przy zakładaniu spółek zagranicznych. Łącznie za naszym pośrednictwem zostało otwartych ponad 400 podmiotów gospodarczych, a pracy jest coraz więcej.

Tym razem poszukujemy osoby na stanowisko pracownika administracyjnego.

Nasi specjaliści od optymalizacji, nie są obecnie w stanie efektywnie zajmować się wszystkimi klientami. Poszukujemy asystenta, który odciąży ich w sprawach czysto odtwórczych.

- wypełnianiem formularzy,

- umawianiem spotkań,

- prowadzeniem korespondencji z klientami,

- wystawianiem faktur,

- nadzorowaniem płatności od kontrahentów.


Nasz obecny sposób rekrutacji zakłada, że przyjmujemy jedną osobę na 3 miesięczny płatny staż, po czym zaproponujemy jej pracę. Jeżeli szybciej okaże się, że znaleźliśmy odpowiednią osobę, nie będziemy czekać do końca stażu z propozycją zatrudnienia. Z czasem będziemy przydzielać osobie zatrudnionej coraz bardziej ambitne zadania, łączące opracowywanie międzynarodowych rozwiązań podatkowych wraz z zespołem prawników w różnych jurysdykcjach czy analizą rozliczeń podatkowych osób posiadających polskie obywatelstwo, rezydencję podatkową w Urugwaju oraz spółki prawa handlowego w Singapurze oraz UK.

Pracujemy zdalnie od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 16 (35 godzin tygodniowo) – najważniejsza jest dla nas efektywność a nie bezproduktywne przesiadywanie w pracy. Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany, prosimy o przesłanie CV oraz kilku słów o swoich doświadczeniach na adres: [email protected]

Ze względu na ogrom pracy skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Proszę także o  podanie numeru telefonu/email do kontaktu oraz zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000, z późn, zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”


Independent Trader Team

 

PS. Prosimy o kontynuowanie dyskusji na tematy ekonomiczne pod poprzednim artykułem.