Drodzy Czytelnicy,
 
Za niecały miesiąc kolejna edycja FX Cuffs, na której oczywiście się pojawimy. W tym roku jednak nie będę miał typowego wykładu lecz wezmę udział w 2 debatach. Obie odbędą się w piątek. Pierwsza o 18:00 poświęcona będzie trendom na rynkach akcji. Druga godzinę później dotyczyć będzie wyłącznie surowców.
 
W sobotę natomiast o godzinie 16:00 poprowadzi wykład mój pracownik Mateusz Tomczyk. Opowie on w jaki sposób zgodnie z prawem można uniknąć podatków od zysków kapitałowych czy handlu kryptowalutami. W drugiej części wykładu omówi w jaki sposób można stokenizować udziały w spółce poprzez ETO (Equity Token Offering). Miesiąc temu Mateusz poprowadził podobny wykład podczas konferencji poświęconej crypto w Bangkoku. Chciałem Wam go udostępnić na łamach bloga lecz organizatorzy uszkodzili w jakiś sposób pliki. Żenada!!!
 
Po wykładzie Mateusza, a skończy pewnie ok 17:00, mamy salę dla nas wiec jak co roku zrobimy spotkanie z Czytelnikami. Przez mniej więcej 1,5 - 2 godziny będę do Waszej dyspozycji odpowiadając na pytania. 
 
Więcej nt konferencji znajdziecie na: www.investcuffs.pl
 

Pozdrawiam,

Trader21

 
PS. Dyskusje na tematy finansowe kontynuujmy pod poprzednim artykułem aby utrzymać porządek. Jeżeli jednak macie pytania dotyczące cuffsów wrzucajcie je poniżej.