Drodzy Czytelnicy,

jak zapewne większość z Was wie, w zeszłym roku prowadziłem trzymiesięczny kurs -  Inteligentny Inwestor. Uczestnicy szkolenia (było ich prawie 200) ocenili je na tyle wysoko, że zdecydowałem się je powtórzyć. Decyzja tak naprawdę zapadła jakiś czas temu, ale z braku czasu ciągle odwlekałem rozpoczęcie drugiej edycji. 


Czym jest Kurs Inteligentny Inwestor?

Kurs jest pewnego rodzaju zbiorem całej mojej wiedzy, którą przekazuję Wam zarówno podczas nagrań video, webinarów, jak i omawiając pracę domową, którą otrzymujecie na każdym etapie kursu. 

Całość składa się z 7 działów:
- akcje,
- obligacje,
- metale szlachetne,
- system monetarny i waluty,
- surowce rolne oraz przemysłowe,
- nieruchomości oraz REIT’y,
- budowa portfela.


Czas trwania?

Na przyswojenie całej wiedzy potrzebujecie około 70 - 100 godzin. Kurs rozłożyłem na 4 miesiące, tak abyście mogli na naukę przeznaczyć 5-6 godzin tygodniowo. Sporo nauki, ale jest to wykonalne. Egzamin końcowy, podsumowujący pierwszą edycję, zdało podczas pierwszego podejścia ok. 85% studentów , a wierzcie mi, nie był on prosty.


Mój cel?

Moim nadrzędnym celem jest nauczenie Was samodzielnie myśleć, pokazanie Wam, jak wybierać niedowartościowane aktywa oraz podejmować rozsądne decyzje inwestycyjne. Ostatecznie nie uczycie się dla samej nauki czy dyplomu. Zdobyta wiedza ma przełożyć się na wymierne korzyści finansowe. 


Szczegóły kursu

Wszystkie informacje dotyczące kursu, włączając w to szczegółowy opis każdego z siedmiu działów, przykładowe nagrania, rekomendacje otrzymane od studentów pierwszej edycji oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie (FAQ) zamieściłem na stronie sprzedażowej. Przejdziecie na nią klikając w poniższy baner.

Jeżeli przeczytaliście wszystkie informacje ze strony sprzedażowej oraz FAQ, a mimo to macie dodatkowe pytania, skorzystajcie z 15-minutowych konsultacji z moim zespołem. Udzielą oni Wam odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące kursu. 

Na koniec mała prośba, komentarze niedotyczące kursu zamieszczajcie pod poprzednim artykułem aby nie wprowadzać chaosu. 


Trader21

PS. 

Jeżeli jesteście studentami pierwszej edycji i chcielibyście odświeżyć wiedzę (ok. 60% informacji będzie nowych) nie kupujcie na razie kursu. Inkasowanie od Was pełnej kwoty byłoby z mojej strony nie w porządku. Dajcie znać przez zakładkę kontakt, a mój zespół manualnie zmniejszy Wam cenę o 50%.