Drodzy czytelnicy,

W ciągu niecałych dwóch lat pisania artykułów udało mi się zebrać grupę kilku tysięcy użytkowników. Dowodzi to faktu jak bardzo potrzebne są źródła niezależnych informacji.

Aby zachować pełną niezależność odmówiłem współpracy około 80 firmom chcącym za moim pośrednictwem oferować swoje produkty. O licznych reklamodawcach nawet nie wspominam.

Prawda jest taka, że na całym świecie najbardziej wartościowe informacje pochodzą z płatnych serwisów, z których korzystam od lat.

W związku z dużym zainteresowaniem moimi artykułami zdecydowałem się ograniczyć „inne aktywności zawodowe” na rzecz poprawienia poziomu merytorycznego bloga jak i częstotliwości wpisów. Wiązać się to będzie z wprowadzeniem płatnego serwisu.

Osobiście wolałbym zachować jak największą część czytelników utrzymując relatywnie niską cenę ale widząc odzew związany z konkursem na Ekonomiczny Blog Roku 2014 uważam, że mogę liczyć na nie więcej niż 10 % obecnych czytelników.

Aby określić cenę muszę przeprowadzić sondę dotyczącą maksymalnej kwoty jaką jesteście w stanie zaakceptować za nieograniczony 6-miesięczny dostęp do wszystkich artykułów poszerzony zarówno o dokładne analizy inwestycyjne dotyczące np. spółek wydobywczych, jak i cykliczne spotkania on-line z czytelnikami.

Ostatecznie przez 6 miesięcy otrzymacie około 50 artykułów obejmujących od 150 do 200 stron. Poziom merytoryczny wpisów poznaliście do tej pory.