Po konferencji na FX Cuffs, która odbyła się w lutym tego roku, wielu z Was zasypywało mnie najróżniejszymi pytaniami. Postanowiłem więc zorganizować typowe spotkanie z Czytelnikami. Ja mogę podzielić się z Wami swoją wiedzą, a jednocześnie Wy możecie mi podpowiedzieć jak udoskonalić portal.

Ze względu na fakt, że nie mieszkam w Polsce organizacja takiego spotkania była dużym problemem. Z pomocą przyszedł mi Maciej Jędrzejak - Prezes Saxo. Zgodził się on zorganizować całe wydarzenie w taki sposób, abym mógł się z Wami spotkać, a jednocześnie abyście nie musieli ponosić żadnych kosztów, gdyż koszty będą po stronie Saxo. 

Saxo nie jest jednak instytucją charytatywną i liczy na to, że w ten sposób pozyska nowych klientów, ale dzięki takiej formie bez nakładów finansowych i pracy organizacyjnej możemy niejako powtórzyć spotkanie z Krakowa. 

Aby ukrócić ewentualne spekulacje, informuję, iż Saxo nie będzie przeprowadzało żadnej prezentacji. Usuwają się w cień oddając mi całkowicie sprawy merytoryczne.


Szczegóły:

Spotykamy się 17-go czerwca (piątek) o godzinie 13:30 w Warszawie, w Złotych Tarasach. Mamy zarezerwowaną salę kinową na około 180 osób. Nie jest to dużo ale nie chcę robić kolejnego wykładu dla 2 tys. osób. Zdecydowanie wolę aby spotkanie odbyło się w bardziej „kameralnym” gronie.

Przez pierwsze 1,5 godziny poprowadzę dla Was wykład prezentując moje spojrzenie na obecny stan rynków finansowych. Po wykładzie natomiast urządzimy sobie sesje pytań - odpowiedzi. 

Zakończenie planujemy na godzinę 18:00, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy później przenieśli się w jakieś bardziej kameralne miejsce. 

Jeżeli chcecie zapisać się na spotkanie, kliknijcie w poniższy banner. 


Do zobaczenia w Warszawie,

Trader21