Drodzy Czytelnicy,


dziękuję Wam za bardzo duże zainteresowanie piątkowym spotkaniem. Ilość osób, jaka się zapisała kilkukrotnie przewyższyła oczekiwania. 

Organizator - Saxo, błędnie założył, że nie wyczerpiemy 180 miejsc i zarezerwował taką, a nie inną salę. W efekcie, dla wielu osób, które zadeklarowały chęć uczestnictwa w seminarium zabrakło miejsc.

Metody doboru uczestników wzbudzają wiele kontrowersji. Z tego, co się dowiedziałem nie decyduje kolejność zgłoszeń, lecz Saxo kieruje się „kluczem”, faworyzując osoby, które mogą stać się potencjalnymi klientami.

Z ich strony jest to rozsądne, z mojej niemoralne.

Obecnie, nie bardzo mam możliwość coś zmienić. Owszem, mogę wypiąć się na Saxo za ich metody „kwalifikacji” i wycofać się z wykładu. Największym jednak przegranym będą osoby, które już zdecydowały się przyjechać czy przylecieć na wykład (takich też jest sporo).

Zastanawiałem się, w jaki sposób zrewanżować się osobom, które się zapisały, a nie zostały zakwalifikowane.

Rozwiązania są dwa:

-    Poproszę DIF o zorganizowanie podobnego wydarzenia, ale nie na 180 miejsc, lecz 500 - 800. Przy „zbyt dużym” zainteresowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Możliwy termin to druga połowa sierpnia.

-    Przygotuję dla Was webinar (max 1000 osób), w którym omówię wszystkie zagadnienia + zrobimy sesję pytania - odpowiedzi.

Innych rozwiązań, póki co, nie widzę. Nie mieszkam w Polsce i ciężko mi jest samemu zorganizować podobne wydarzenie.

Na koniec proszę o zrozumienie dla Saxo. Jak każda korporacja mają wytyczne z centrali. Zespół, którego merytorykę oceniam bardzo wysoko, niestety ma pewne wytyczne, którymi musi się kierować.

Ostatecznie, to oni wykładają nie małe pieniądze na organizację eventu i liczą, że chociaż część im się zwróci. Jakby nie było, to dzięki nim będę miał okazję spotkać się się z Wami.

Event jest całkowicie darmowy, ale jak widać i takie rozwiązanie ma swoje wady.

Na koniec, w najbliższy weekend (sobota) poprowadzę jeszcze jeden wykład na ASBIRO. Poza mną będzie wykładał także prof. Robert Gwiazdowski, Doug Casey z Casey Research oraz sześciu kolejnych prelegentów. Wstęp na konferencję jest płatny i niestety ze względu na ograniczenia czasowe nie będzie sesji pytania - odpowiedzi.

Więcej informacji znajdziecie klikając w poniższy banner:


Trader21