1. System oceny artykułów

Niecały miesiąc temu wprowadziłem system oceny artykułów. Jeżeli przeczytaliście artykuł proszę Was bardzo o ocenę. Na chwilę obecną głosy oddaje mniej niż 4% czytelników. Widząc noty, jestem w stania wysondować co Was interesuję a tym samym o czym mam pisać w przyszłości i jaki styl artykułów preferujecie.

2. Mailowe powiadomienia o nowych artykułach.
Jeżeli chcielibyście otrzymywać powiadomienia mailem o ukazaniu się nowego artykułu możecie to zrobić zaznaczając odpowiednie pole podczas rejestracji.

3. Artykuły w formie newslettera.
Dostałem kilka maili z pytaniem czy poza blogiem zamierzam  także wydawać coś w formie newslettera. Nie wiem jak odnosi się do tego większość czytelników bloga dlatego poproszę Was o opinię.

Newsletter zapewne miałby 20-30 stron. Rozsyłany byłby mailem co 2-3 tygodnie w postaci PDF’u gotowego do wydruku. Poza artykułami prezentowanymi na blogu umieszczałbym w nim analizę bieżących wydarzeń. Jeżeli jesteście nim zainteresowani kliknijcie w ocenie artykułu na 5 gwiazdek. Jeżeli wolicie obecną formę artykułów pisanych na blogu kliknijcie na 1 gwiazdkę.

4. Wasze sugestie
Blog prowadzony jest z myślą o dostarczaniu wiedzy finansowej. Wszelkie sugestie dotyczące tematów poruszanych przeze mnie, komentarze, wskazówki będą mile widziane.

Z góry dziękuję za pomoc

Trader21

Niezależny Portal Finansowy