Drodzy Czytelnicy,

jeśli chcielibyście poszerzyć swoją wiedzę bądź rozpoczynacie swoją przygodę z rynkiem kapitałowym, a materiały które zamieszczam na blogu są dla Was niewystarczające zapraszam Was na prowadzone przeze mnie szkolenie. Dzięki niemu zostaniecie Inteligentnymi Inwestorami, którzy potrafią samodzielnie podejmować właściwe decyzje inwestycyjne.

Trader21

 

Cel kursu

Podczas kursu, na który potrzebujecie około 70 - 100 godzin pokażę Wam mechanizmy determinujące ruchy na rynkach finansowych. Poznacie czynniki wpływające na wyceny poszczególnych aktywów, dzięki czemu nauczycie się dostrzegać zarówno okazje inwestycyjne, jak i przewartościowane aktywa.

Dzięki zgromadzonej wiedzy zdobędziecie rzadko spotykaną umiejętność nabywania aktywów tanio, na co innym brakuje odwagi, gdy sentyment na rynku jest ekstremalni negatywny. Wskażę Wam także czym się kierować i jak wyznaczać moment ewakuacji z wielu aktywów, podczas gdy ulica podbija notowania do nieracjonalnych poziomów.

Moim najważniejszym celem jest przede wszystkim nauczenie Was samodzielności, tak abyście po zakończonym kursie byli w stanie bezpiecznie i co najważniejsze zyskownie zarządzać własnym kapitałem.

 

Działy kursu

  • Akcje
  • Obligacje
  • Metale szlachetne
  • System monetarny, waluty, blockchain
  • Surowce przemysłowe, rolne i energetyczne
  • Nieruchomości oraz REITy
  • Budowa portfela inwestycyjnego

 

Przebieg kursu

Cały kurs składa się z 7 działów. Z doświadczenia wiem, że na przerobienie każdego z nich będziecie potrzebować 10-14 dni.

Każdy dział zaczynacie od obejrzenia nagrań video (ok. 4 godziny, 100 -190 slajdów). Po przyswojeniu wiedzy przechodzicie do rozwiązania 5 zadań w ramach pracy domowej na co potrzebujecie 2 do 3 godzin. Każdą pracę indywidualnie ocenia mój team. Jeżeli popełnicie błąd lub nie rozwiążecie zadania, moi pracownicy wytłumaczą Wam dane zagadnienie jeszcze raz. Aby ułatwić przyswojenie wiedzy czy powrót do danego zagadnienia każdy dział streściliśmy w formie e-book’a (25 - 30 stron) oraz prezentacji w PDF ponad 100 - 190 slajdów.

Każdy dział podsumowuje webinar na żywo, w trakcie którego omawiam prace domowe oraz odpowiadam na zadawane pytania. Webinary trwają od 3 do 5 godzin.

Do kursu dołączam także od 5 do 8 raportów specjalnych (wersja premium) . Omawiam w nich konkretne aktywa wraz z opisem, jak i kiedy możemy w nie zainwestować nasz kapitał. Są to pewnego rodzaju tipy inwestycyjne.

Cały kurs to około 70 - 100 godzin intensywnej nauki.

 

Więcej informacji znajdziecie klikając na poniższy banner.

Trader21