W ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy udało mi się przeszkolić kilkanaście osób, tłumacząc w jaki sposób funkcjonują rynki finansowe. Ostatnio jednak pracy nazbierało się tyle, że trudno było mi zrealizować wszystko, co sobie założyłem. 

Z ciekawym pomysłem wyszli założyciele HQ Inwestor (Prowebinar). Mianowicie, na bazie doświadczeń, które zebrałem pracując indywidualnie z klientami, przygotowałem projekt szkoleniowy obejmujący praktycznie wszystkie zagadnienia z dziedziny inwestowania na rynkach finansowych. Przedstawiłem je jednocześnie w taki sposób aby był on zrozumiały dla każdego. Ostatecznie większość osób nie ma wykształcenia ekonomicznego. 

Szkolenie podzieliłem na kilka etapów:

 • Akcje;
 • Obligacje;
 • Surowce rolne oraz przemysłowe;
 • System monetarny oraz kursy walut;
 • Metale szlachetne;
 • Nieruchomości oraz REIT’y;
 • Podsumowanie oraz budowa portfela inwestycyjnego.
   

Podczas szkolenia zdobędziecie wiedzę, dzięki której nauczycie się rozpoznawać pułapki zastawiane przez instytucje finansowe. Przypomnę kilka z nich: 

 • Czy pamiętasz sławne opcje walutowe lub kredyty frankowe? 
 • A może modne: „Kup nieruchomości, zanim przegapisz okazję swojego życia? Nieruchomości nigdy nie tanieją!"


W trakcie kilkumiesięcznego szkolenia nauczycie się, jak naprawdę funkcjonują rynki finansowe. Poznacie czynniki wpływające na ceny poszczególnych aktywów oraz nauczycie się dostrzegać okazje inwestycyjne. Przede wszystkim jednak: dzięki zgromadzonej wiedzy nabędziecie rzadko spotykaną odwagę do kupowania aktywów tanio, kiedy sentyment jest ekstremalnie negatywny. Posiądziecie również zdolność określania momentu ewakuacji z rynków finansowych, kiedy to “szalone tłumy” podbijają ceny do nieracjonalnych poziomów. 

Ostatecznie, sam ojciec bankowości centralnej Nathan Rothschild twierdził, że „Ostatnie 10% wzrostów zostawia dla innych”.
 

Otrzymacie wiedzę, dzięki której będziecie w stanie skutecznie pomnażać kapitał i uniezależnić się od obietnic zbankrutowanego rządu. W przeciwnym razie będziecie zmuszeni pracować przez całe życie. 


Jak wygląda szkolenie?

Całe szkolenie podzielone zostało na 7 etapów. Każdy etap zawiera 3-4 godzinne nagranie omawiające konkretne zagadnienie, np. akcje i kończy się pracą domową, dzięki której i Wy i ja wiemy, czy zrozumieliście wszystko, co chciałem przekazać. 

Na przerobienie materiałów i odesłanie zadań macie 10-14 dni. Każdy etap kończymy 2-3 godzinnym webinarem, na którym omawiamy zagadnienia wskazane przez Was. Zamykamy tym samym konkretny rozdział i przechodzimy do kolejnego.

Łącznie otrzymujecie około 25 - 30 godzin materiałów + 7 webinarów. Na każdym etapie kontrolujemy czy wiedza, którą Wam przekazujemy, została zrozumiana w prawidłowy sposób. Jeżeli są jakieś rozbieżności, to je wyjaśniamy i korygujemy. Od tego właśnie są prace domowe. 


Całe szkolenie trwa 3,5 miesiąca. Startujemy w najbliższy piątek. 

Szczegóły odnośnie pakietów oraz cen znajdziecie na stronie: http://hqinvestor.pl/ii.html

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania, to odpowiemy na nie po zakończeniu webinaru, który poprowadzę w najbliższy czwartek o godzinie 20:00. 

Czwartkowy webinar będzie dotyczył tych samych zagadnień, o których mówiłem przed tygodniem. Ostatnim razem zgłosiło się ponad 2000 osób, podczas gdy miejsc wystarczyło zaledwie dla 1000 (ograniczenia techniczne). 

Niezależnie czy szkolenie Was zainteresuje, czy nie, zapraszam do zarejestrowania się na czwartkowy webinar, gdyż jest on pewnego rodzaju zwieńczeniem tego, o czym rozmawialiśmy podczas trzech wywiadów, przeprowadzonych w Kijowie, Londynie i na Majorce. 

Zapisując się na webinar otrzymasz prezent w postaci 20 minutowego filmu z analizą spółek wydobywczych.


Link do rejestracji zamieszczam poniżej:

Trader21