W przeciągu ostatnich 3 miesięcy 7-krotnie odwiedziłem Kijów. W ostatnim czasie Ukraina stała się prawdziwym eldorado dla osób dysponujących kapitałem. Ceny świetnie prosperujących przedsiębiorstw czy nieruchomości spadły dramatycznie, w efekcie czego wartościowe aktywa można nabyć po wyjątkowo promocyjnych cenach.

Tego typu okazje pojawiają się niestety wyłącznie wtedy, gdy większość osób doświadcza poważnych problemów finansowych. Na Ukrainie doszło bowiem do bardzo poważnego kryzysu monetarnego, czego efektem jest ogromna inflacja, drastyczny wzrost bezrobocia i co najważniejsze potężna utrata siły nabywczej wśród przeciętnych obywateli. 

To, co obecnie dzieje się na Ukrainie pokazuje, do czego może dojść, jeżeli polscy politycy po wyborach uruchomią prasę drukarską, aby „wesprzeć wzrost gospodarczy”, na co się niestety zapowiada. 

Aby zrozumieć, w jaki sposób dochodzi do krachu finansowego oraz jak go rozpoznać przygotowałem dla Was 20 minutowy film nagrany właśnie na Ukrainie, w którym po namowie chłopaków z HQ Inwestor po raz pierwszy częściowo się odsłoniłem.

Aby przejść do filmu kliknij poniżej:

Trader21