W zeszłym miesiącu wraz z Piotrem Głowackim z Infoinwestor poprowadziliśmy darmowy webinar. „Jak zabezpieczyć kapitał przed krachem na rynkach finansowych“. Zainteresowanie przekroczyło najśmielsze oczekiwania. Zarejestrowało się ponad 1500 osób, jednak ze względów technicznych nie każdemu udało się wysłuchać webinar’u na żywo, a tym samym zadać pytania.

Aby pójść krok dalej, przygotowaliśmy dla Was drugą część, w trakcie której skoncentrujemy się nie tyle na ocenie globalnej sytuacji finansowej, ile na radach praktycznych. Szkolenie tym razem będzie miało formę płatną. Dostęp do tego typu informacji powinni mieć, naszym zdaniem, Inwestorzy, którzy poważnie podchodzą do tematu i docenią wartość przekazywanej wiedzy.

Poza tym bardziej kameralna forma szkolenia umożliwi nam udzielenie odpowiedzi na każde zadane przez Was prytanie.

O czym będziemy rozmawiać?

- prognozy dla rynku złota,

- pozycjonowanie kapitału w taki sposób, aby nie tracił na wartości w nadchodzących miesiącach,

- czy surowce przemysłowe i rolne są już w końcowej fazie bessy?

- dokąd może popłynąć kapitał uciekający z rynku obligacji?

- Piotr także podzieli się swoimi typami na najbliższy miesiąc, bazując na wskaźnikach analizy technicznej.

Standardowa cena szkolenia wynosi 197 zł. Dla Czytelników Independent Trader przygotowaliśmy jednak 50% zniżkę obowiązującą do 10 sierpnia do godziny 23:59. Po tym czasie rabat zostanie obniżony do 25%.

Ważne jest, by podczas zakupu biletu podać kod rabatowy: „Trader21”.

Szkolenie poprowadzimy w najbliższą środę 12 sierpnia o godzinie 20:00. Dostęp możecie wykupić klikając w podany link: http://www.infoinwestor.pl/sklep/produkt/92

Trader21