Drodzy Czytelnicy,

co jakiś czas biorę udział w różnych konferencjach, na których mogę poznać bardzo ciekawe osoby. Event’y zazwyczaj organizują brokerzy, bo ktoś za nie musi zapłacić. Kolejna konferencja w której wezmę udział, dotyczy przyszłości kryptowalut. 

To co prawda temat, który znacznie odbiega od mojej specjalizacji, lecz większość prezentacji poświęcę nie samym kryptowalutom lecz kierunkom w których zmierzamy. Jest to m.in. cyfryzacja aktywów materialnych, silnie promowana przez MFW za pośrednictwem ACChain. Druga część mojej prezentacji będzie dotyczyć aktywów, które mają największy potencjał do wzrostu na przestrzeni kolejnego roku. Ostatecznie większość uczestników poza zdobyciem wiedzy, oczekuję konkretnych wskazówek gdzie ulokować swój kapitał. 

Konferencja odbędzie się w Warszawie, 6-go października (piątek) w godzinach 9:30 - 17:30 i ma charakter online. Live Streaming mogą oglądać tylko osoby, które się zarejestrują tutaj lub pod poniższym linkiem. 

Jeśli ktoś chce uczestniczyć w szkoleniu stacjonarnie to powinien skontaktować się z organizatorami pod nr tel. (22) 201 95 70 lub napisać maila na:sales@xtb.pl

Poza mną wykłady poprowadzi jeszcze 9 prelegentów, także przekrój wiedzy i opinii będzie naprawdę szeroki. 

Mój wykład kończę ok. 13:30. Debatę zaczynam o 16:00, więc standardowo czas pomiędzy poświęcę uczestnikom konferencji na którą Was serdecznie zapraszam.

Trader21