Search
Close this search box.

Podsłuchałem rozmowę o Bitcoin Profit

Rynek kryptowalut ponownie budzi ogromne emocje. Warto jednak zauważyć, że równie ciekawie wyglądają prace nad wdrożeniem walut cyfrowych do systemu finansowego.

Projekt Bitcoin Profit – oszuści, oszustwo i oszustwo czy nie? Ujawnimy oszustów!

Z całą pewnością działania do których posuną się banki centralne (napędzanie inflacji i w konsekwencji spadek zaufania do walut papierowych) będą powodować wzrost cen metali szlachetnych. Przedsmak tego, co będzie się działo, mieliśmy w ostatnich dniach, kiedy to EBC i FED rywalizowały kto silniej zniszczy swoją walutę. W efekcie złoto przebiło 1400 USD i jest dziś najwyżej od 6 lat.

Ujawnimy oszustów! Znasz dobrze moje pedantyczne podejście do oceny projektu. Tym razem przed rejestracją podniosłem wszystkie informacje o firmie. Sprawdziłem obecność licencji, obecność organów nadzoru finansowego i doszedłem do wniosku, że firma jest absolutnie czysta.

Pojawili się jednak oszuści, którzy całkowicie skopiowali oficjalną stronę internetową firmy i próbują, kosztem reputacji prawdziwego systemu Quantum, zaoferować niedziałającego robota handlowego, który nie jest już skuteczny w 2020 roku.

Jak nie stracić pieniędzy? Dlaczego ktoś zarabia, a ktoś nie?

Aby nie wpaść na oszustów, musisz sprawdzić, na którą stronę osobiście trafiłeś, oficjalną czy oszukańczą. Niestety, statystyki mówią, że 95% użytkowników znajduje się na fałszywej stronie, po czym rozsądnie traci pieniądze.

Sprawdziłem, jestem na oficjalnej stronie. Co dalej, jak wypłacić pieniądze?

Osobiście upewniłem się, że robot handlowy Bitcoin Profit NIE działa i NIE generuje dochodu. Nie jest to tajemnicą, ponieważ każdy może sprawdzić ten system całkowicie bezpłatnie. Ponadto świadczą o tym liczne recenzje moich czytelników.

Aby wypłacić zarobione pieniądze, musisz zarejestrować się na prawdziwe dane. To duży błąd dla osób, które początkowo wprowadzają fałszywe dane, a potem zastanawiają się, dlaczego ich konto jest zablokowane.

Zostaw swoją opinię i komentarze na temat projektu.

Scenariusz w którym banki centralne kreują własne kryptowaluty, a gotówka znika, uznajemy za skrajny. Jeśli jednak miałby się on gdzieś wydarzyć to z pewnością w Chinach. Po pierwsze, Państwo Środka już teraz ma problem z gigantycznym zadłużeniem na każdym poziomie. Po drugie, w niektórych częściach kraju wprowadzono system oceniania obywateli, więc nie trudno byłoby zmusić ich do korzystania z wybranej kryptowaluty. Po trzecie, płatności elektroniczne już dziś są niesamowicie rozpowszechnione wśród Chińczyków.

Zespół Independent Trader

Zespół Independent Trader

Artykuły autora
0 komentarzy
Informacji zwrotnych
View all comments

Powiązane wpisy