Search
Close this search box.

O nas – Kim jest Trader21 i jego Zespół?

Trader 21 - Cezary Głuch

Twórcą Independent Trader jest przedsiębiorca i inwestor Cezary Głuch znany w Internecie jako Trader21. Po skończeniu zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz MBA na Uniwersytecie w Illinois szybko rozwinął swoją pierwszą firmę. Biznesowy sukces nastąpił tak szybko, że Cezary został rentierem w wieku zaledwie 29 lat.

Finansowa niezależność pozwoliła mu na zwiedzanie świata i poznawanie różnych kultur. W tym okresie mieszkał m.in. w Kostaryce, Singapurze czy Indonezji, poświęcając masę czasu na poznawaniu tajemnic rynków kapitałowych.

Trader21 był również pierwszym autorem artykułów publikowanych od 2013 roku na łamach najpierw bloga, a potem portalu Independenttrader.pl. Teksty pisane początkowo po to by usystematyzować wiedzę ich autora stały się tak popularne, że Independent Trader został jednym z najpopularniejszych źródeł informacji finansowych w Polsce.

Zespół Independent Trader

Kolejne lata tylko pokazały, że praca i zaangażowanie włożone w rozwój marki Independent Trader mają sens. Ze względu na rosnącą popularność, wokół bloga zaczął powstawać zespół. Na początku dołączyły 3 kluczowe osoby, które dziś są akcjonariuszami i znajdują się w zarządzie Independent Trader Holding SA. Ich dynamiczna kariera była możliwa, ponieważ założyciel firmy nie skupiał się na własnym sukcesie, ale dbał o to, by jego pracownicy mogli się rozwijać. Właśnie dzięki takiej strategii, Mateusz Tomczyk jest dziś ekspertem w zakresie optymalizacji finansowej, a Tomasz Marecki i Marcin Kremiec zdobyli ogromną wiedzę o rynkach finansowych, którą przekazują Czytelnikom.

Zarząd Independent Trader

Marcin Kremiec

Tomek Marecki

Mateusz Tomczyk

Obecnie nasz zespół to już 16 osób, które tworzą dział inwestycyjny, marketingowy oraz prawno-podatkowy. Każdy z nas specjalizuje się w innej dziedzinie, a suma naszych umiejętności gwarantuje, że będziemy rozwijać się nadal.

Dział Inwestycyjny

Picture of Konrad Pietruszka

Konrad Pietruszka

Picture of Krzysztof Miazga

Krzysztof Miazga

Picture of Karol Natonik

Karol Natonik

Picture of Iza Jaworska

Iza Jaworska

Dział Marketingu

Picture of Filip Pyszkowski

Filip Pyszkowski

Picture of Przemysław Bogdan

Przemysław Bogdan

Picture of Kamil Augustyn

Kamil Augustyn

Picture of Malwina  Kleszcz

Malwina Kleszcz

Dział Podatkowy

Picture of Krzysztof Krzemień

Krzysztof Krzemień

Picture of Mirosław Połoszczański

Mirosław Połoszczański

Picture of Dawid Pogorzelski

Dawid Pogorzelski

Picture of Dominik Kozłowski

Dominik Kozłowski

Nagrody i wyróżnienia

Efektem naszych działań była książka „Inteligentny Inwestor XXI wieku”, która w Polsce zyskała status pięciokrotnego bestsellera.

Poza tym, w ramach działalności edukacyjnej, zorganizowaliśmy kilka edycji kursu „Inteligentny Inwestor”, w których udział wzięło ponad 8000 osób. W ramach ostatniej z nich powstało aż 240 nagrań dotyczących niemal każdego aspektu inwestowania.

Jeśli chodzi o inwestycje na rynkach – zaufało nam już ponad 6000 osób, które wykupiły dostęp do publikowanych przez nas portfeli, raportów specjalnych oraz analiz spółek. W latach 2020-2022 główny portfel Tradera21 w każdym roku osiągnął wynik lepszy od indeksu S&P 500 odnotowują jednocześnie maksymalny chwilowy spadek na poziomie 17%. To niezwykłe osiągnięcie, za które jesteśmy nagradzani coraz większą liczbą subskrybentów

Nieustannie rozszerzamy skalę naszej działalności. Wprowadzamy projekty o zasięgu globalnym. Mamy niekończącą się listę ciekawych pomysłów i zwracamy się ku zupełnie nowym kierunkom rozwoju naszej firmy.

Nasza dotychczasowa działalność spotkała się z ogromnym uznaniem i szeregiem nagród, które widzicie poniżej. To jednak dopiero początek. Nasze ambicje sięgają o wiele dalej, a wszystkie treści jakie od nas otrzymacie będą zawsze charakteryzować się rzetelnością, najwyższą jakością i prostym zrozumiałym językiem.

Powiązane wpisy