Search
Close this search box.

Co dalej ze światową gospodarką? – DEBATA – Trader21, Bartosiak, Kwiecień, Piech

Drodzy Czytelnicy,

23 października przy okazji konferencji XTB Masterclass wziąłem udział w debacie z dr Bartosiakiem, dr Kwietniem i dr hab. Piechem. Dziś możecie ją obejrzeć na YT. Rozmowa dotyczyła przyszłości globalnej gospodarki. Poruszyliśmy jednak wiele bardzo szerokich zagadnień. Znajdziecie tam m.in. odpowiedzi na pytania:

– Czy dodruk pieniądza doprowadzi do wzrostu inflacji? 

– Czy zbliża się największy kryzys gospodarczy od lat?

– Czy dominacja USA dobiega końca?

– Czy główni producenci surowców zwrócą się w stronę Rosji i Chin?

Oprócz kwestii ekonomicznych i geopolitycznych znajdziecie również informacje, które możecie wykorzystać w praktyce. Mówiliśmy o:

– przewartościowaniu spółek technologicznych,

– prognozach inwestycyjnych na najbliższe miesiące,

– wyborach w USA,

– rynku nieruchomości,

i wielu innych.

Serdecznie zapraszam Was do obejrzenia debaty.

PS. W tym roku 3 raz z rzędu mój wykład został najwyżej oceniony wśród uczestników konferencji. Żałuję, że z powodu pandemii nie dane nam było się spotkać osobiście, a czas wystąpień ograniczono do 45 minut. Nie było czasu ani na przedstawienie konkretnych tipów inwestycyjnych, ani na sesję pytań i odpowiedzi. Dlatego postanowiłem cały wykład upublicznić na moim kanale YT. Wersja, którą opublikuję będzie rozszerzona o treści, których z uwagi na ograniczenia czasowe nie mogłem pokazać podczas konferencji. Nagrania spodziewajcie się już niebawem, a żeby Wam nie umknęło sugeruję zasubskrybować kanał „Independent Trader” na YT.

 

Trader21

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy