Search
Close this search box.

Dołącz do zespołu Independent Finance!

Drodzy Czytelnicy,

grupa Independent Finance poszukuje pracownika administracyjnego do swoich szeregów. Jak dobrze wiecie działamy przez różne spółki zagraniczne. Mając bogate doświadczenie i znajomość prawa międzynarodowego od ponad 6 lat pomagamy naszym klientom przy zakładaniu spółek zagranicznych. Łącznie za naszym pośrednictwem zostało otwartych ponad 400 podmiotów gospodarczych, a pracy jest coraz więcej.

Tym razem poszukujemy osoby na stanowisko pracownika administracyjnego.

Nasi specjaliści od optymalizacji, nie są obecnie w stanie efektywnie zajmować się wszystkimi klientami. Poszukujemy asystenta, który odciąży ich w sprawach czysto odtwórczych.

– wypełnianiem formularzy,

– umawianiem spotkań,

– prowadzeniem korespondencji z klientami,

– wystawianiem faktur,

– nadzorowaniem płatności od kontrahentów.

Nasz obecny sposób rekrutacji zakłada, że przyjmujemy jedną osobę na 3 miesięczny płatny staż, po czym zaproponujemy jej pracę. Jeżeli szybciej okaże się, że znaleźliśmy odpowiednią osobę, nie będziemy czekać do końca stażu z propozycją zatrudnienia. Z czasem będziemy przydzielać osobie zatrudnionej coraz bardziej ambitne zadania, łączące opracowywanie międzynarodowych rozwiązań podatkowych wraz z zespołem prawników w różnych jurysdykcjach czy analizą rozliczeń podatkowych osób posiadających polskie obywatelstwo, rezydencję podatkową w Urugwaju oraz spółki prawa handlowego w Singapurze oraz UK.

Pracujemy zdalnie od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 16 (35 godzin tygodniowo) – najważniejsza jest dla nas efektywność a nie bezproduktywne przesiadywanie w pracy. Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany, prosimy o przesłanie CV oraz kilku słów o swoich doświadczeniach na adres: mateusz.tomczyk@jaknieplacicpodatkow.pl

Ze względu na ogrom pracy skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Proszę także o  podanie numeru telefonu/email do kontaktu oraz zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000, z późn, zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Independent Trader Team

 

PS. Prosimy o kontynuowanie dyskusji na tematy ekonomiczne pod poprzednim artykułem.
 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy