Search
Close this search box.

Invest Cuffs 2021 – zaproszenie

Drodzy Czytelnicy,

już dziś startuje kolejna edycja Invest Cuffs – największego eventu o tematyce inwestycyjnej w Polsce. Konferencja i targi potrwają aż do niedzieli 18 kwietnia. Z wiadomych względów całość jest organizowana online, mimo to na stronie „Cuffs’ów” jest już zarejestrowanych ponad 20 tys. uczestników.

Rejestrując się na https://www.investcuffs.pl/ otrzymujecie za darmo dostęp do wszystkich materiałów z bieżącego wydarzenia, a także z poprzednich edycji.

W tym roku na konferencji wystąpi ponad 100 prelegentów, przy czym większość z nich to znani inwestorzy od lat obecni w branży. Wśród wielu wystąpień znajdziecie również moje.

  • w środę o 19:00 będę miał 3-godzinną sesję pytań i odpowiedzi
  • w piątek o godzinie 12:00 wezmę udział w debacie z Sylwestrem Suszkiem i Albertem Rokickim

 

Independent Trader jest patronem medialnym tego wydarzenia i na targach znajdziecie również nasze stoisko. Jest umieszczone w centrum na 2 piętrze.

Wirtualna organizacja targów ma swoje wady i zalety. Z jednej strony brakuje osobistego kontaktu, który przynajmniej dla mnie jest bardzo ważny, z drugiej macie niepowtarzalną okazję by czerpać informacje z konferencji zupełnie za darmo, bez konieczności zakupu biletu. Myślę, że warto skorzystać.

Aby uprzedzić Wasze pytania zarówno sesja Q&A jak i debata będzie dostępna z małym opóźnieniem na naszym kanale YT.

 

Trader21

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy