Search
Close this search box.

Invest Cuffs: Ponad 2000 osób na wykładzie Tradera21!

Za nami konferencja Invest Cuffs 2022. Najważniejsza informacja? Konferencja odbyła się w tradycyjnej formie, dzięki czemu wszyscy zainteresowani rynkami finansowymi mogli spotkać się w jednym miejscu i swobodnie porozmawiać. Obyśmy nigdy więcej nie musieli ograniczać się do konferencji online!

Tegoroczna konferencja przyciągnęła tysiące osób. Dla nas jako Zespołu Independent Trader było to niezwykłe wydarzenie, ponieważ po raz pierwszy pojawiliśmy się tam dużą grupą. Mieliśmy też własne stoisko, dzięki czemu każdy uczestnik mógł podejść, zadać pytanie czy podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Wiele osób skorzystało z tej możliwości, usłyszeliśmy mnóstwo ciepłych słów pod naszym adresem. Była też konstruktywna krytyka oraz nowe pomysły. Za wszystko serdecznie dziękujemy!

Jeśli chodzi o przebieg samego wydarzenia, to już pierwszego dnia odbyła się gala rozdania nagród. Trader21 po raz drugi wygrał w kategorii „Influencer Rynku” i to pomimo naprawdę mocnej konkurencji. W tym miejscu chcemy serdecznie Wam podziękować za wszystkie oddane głosy. Trader21 po powrocie z Polski z pewnością również odniesie się do tego wyróżnienia.

Po rozdaniu nagród odbyła się jeszcze debata z udziałem Tradera21. Dotyczyła ona obecnej sytuacji na rynku surowców. Sala Audytoryjna (ok. 2000 miejsc siedzących) wypełniła się niemal w całości. Sam przebieg debaty po raz kolejny pokazał, że surowce muszą być traktowane jako osobna grupa aktywów, całkowicie odseparowana od tradycyjnych akcji. W obecnej sytuacji, słabsze wyniki głównych indeksów giełdowych mogą być rekompensowane sporymi zyskami na surowcach. O ile oczywiście ktoś poświęci im nieco uwagi.

Wracając do przebiegu Invest Cuffs – w drugim dniu Trader21 poprowadził wykład pt. „Portfel na niepewne czasy”. W tym przypadku doszło do nietypowej sytuacji – otóż Sala Audytoryjna okazała się niewystarczająca. Część chętnych usiadła na schodach, część słuchała na stojąco.

Po wykładzie miała miejsce sesja pytań i odpowiedzi. Tutaj także mieliśmy do czynienia z ogromnym zainteresowaniem. Co cieszy nas najbardziej? Poziom pytań okazał się być naprawdę wysoki. Nie boimy się napisać, że była to najbardziej merytoryczna sesja z tych, które przeprowadziliśmy na żywo. Jedynym minusem był fakt, że mieliśmy tylko 45 minut, w związku z czym nie każdy mógł zadać pytanie.

Podsumowując, za nami bardzo ciekawe wydarzenie, które pozwoliło nam spotkać się z Wami na żywo. Taki kontakt jest bezcenny. Raz jeszcze dziękujemy za Waszą obecność oraz oddane głosy. Odwdzięczymy się kolejnymi ciekawymi materiałami. Więcej na ten temat już w najbliższych dniach. 

Independnet Trader Team 

P.S. Uprzedzając pytania informujemy, że nagranie z wykładu Tradera21 będzie dostępne za ok. 2 – 3 tygodnie.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy