Search
Close this search box.

Klub Inwestorek

Drogie Czytelniczki,

tak nie jest to błąd :-). Wiem, że Kobiety czytające bloga stanowią może 10% ogółu Czytelników lecz ten wpis skierowany jest właśnie do nich. 

Do rzeczy. W najlepszym okresie przy Saxo funkcjonował „Klub Inwestorek” gdzie cyklicznie organizowano spotkania kobiet zajmujących się inwestowaniem. W eventach uczestniczyło około 30 kobiet jednocześnie, budując fajną społeczność i relacje osobiste. Po tym jak Saxo zlikwidowało oddział w Polsce klub się rozleciał.

Co ciekawe za jego organizację była odpowiedzialna Małgosia Skorupska – ta sama, która obecnie prowadzi polski oddział Exante. Kilka tygodniu temu Małgosia wyszła z propozycją reaktywacji klubu. Pierwsze spotkanie zaplanowano na sobotę 19-go października w Warszawie o godzine 19:30. 

Podczas pierwszego eventu wykład poprowadzi dr Iwona Białomazur – inwestorka oraz autorka pracy doktorskiej „Psychologia kobiet w inwestowaniu”. 

Na pierwsze spotkanie w bardzo luźnej atmosferze także dostałem zaproszenie, ale nie będę prowadził żadnego wykładu lecz chętnie odpowiem na Wasze pytania. Dla mnie także będzie to okazja do nauki ponieważ od lat wiadomo, że to kobiety osiągają lepsze wyniki z inwestycji niż mężczyźni. Potwierdziły to zarówno trzyletnie badania przeprowadzone na Warwick Business School jak i trzydziestoletnie opublikowane przez Hargreaves Lansdown. Mam zatem nadzieję, że i ja się tam czegoś nauczę. 

Dla klientek Exante spotkanie jest bezpłatne. Pozostałe Panie muszą uiścić kwotę 120 zł na pokrycie kosztów kateringu oraz wynajmu miejsca lub założyć konto klikając w poniższy baner. 

Więcej informacji nt. samego wydarzenia znajdziecie na stronie: https://evenea.pl/event/klub-inwestorek/

 

Jeżeli macie jakikolwiek pytania, piszcie w komentarzach poniżej, a Małgosia Skorupska z Exante zapewne na nie szybko odpowie. 

 

Pozdrawiam

Trader21

 

PS. Proszę aby poniżej umieszczać wyłącznie wpisy dotyczące „Klubu Inwestorek”. Dyskusję na pozostałe tematy kontynuujcie pod poprzednim artykułem. Pozwoli nam to zachować porządek. 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy