Search
Close this search box.

Konferencja Invest Cuffs oraz spotkanie z Czytelnikami

Drodzy Czytelnicy,

 

Za niecały miesiąc kolejna edycja FX Cuffs, na której oczywiście się pojawimy. W tym roku jednak nie będę miał typowego wykładu lecz wezmę udział w 2 debatach. Obie odbędą się w piątek. Pierwsza o 18:00 poświęcona będzie trendom na rynkach akcji. Druga godzinę później dotyczyć będzie wyłącznie surowców.

 

W sobotę natomiast o godzinie 16:00 poprowadzi wykład mój pracownik Mateusz Tomczyk. Opowie on w jaki sposób zgodnie z prawem można uniknąć podatków od zysków kapitałowych czy handlu kryptowalutami. W drugiej części wykładu omówi w jaki sposób można stokenizować udziały w spółce poprzez ETO (Equity Token Offering). Miesiąc temu Mateusz poprowadził podobny wykład podczas konferencji poświęconej crypto w Bangkoku. Chciałem Wam go udostępnić na łamach bloga lecz organizatorzy uszkodzili w jakiś sposób pliki. Żenada!!!

 

Po wykładzie Mateusza, a skończy pewnie ok 17:00, mamy salę dla nas wiec jak co roku zrobimy spotkanie z Czytelnikami. Przez mniej więcej 1,5 – 2 godziny będę do Waszej dyspozycji odpowiadając na pytania. 

 

Więcej nt konferencji znajdziecie na: www.investcuffs.pl

 

Pozdrawiam,

Trader21

 

PS. Dyskusje na tematy finansowe kontynuujmy pod poprzednim artykułem aby utrzymać porządek. Jeżeli jednak macie pytania dotyczące cuffsów wrzucajcie je poniżej. 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy