Search
Close this search box.

Konferencja XTB Trading Masterclass

Przyszły tydzień zapowiada się nadzwyczaj aktywnie. Kilka dni temu pisałem nt. jednej konferencji. Otóż podczas mojego pobytu w Polsce wezmę także udział w kolejnym wydarzeniu, tym razem organizowanym przez XTB.

Mianowicie na piątek, 18 maja XTB zaplanowało całodniową konferencję XTB Trading Masterclass na której ponownie będę jednym z prelegentów. Konferencja rozpoczyna się juz o 9:30 i potrwa cały dzień.

Moja część zaczyna się o 15:00. W trakcie godzinnego wykładu opowiem Wam w jakich aktywa moim zdaniem obecnie warto trzymać kapitał.

Poza wykładem wezmę także udział w debacie m.in z Prof. Witoldem Orłowskim oraz Przemysławem Kwietniem. Porozmawiamy odnośnie rynku nieruchomości w Polsce, globalnej wojny handlowej i jej potencjalnego wpływu na światową gospodarkę. Pospekulujemy także ile może jeszcze potrwać hossa na rynkach akcji.

Zapowiada się zatem ciekawy dzień.

Poza mną, wykłady poprowadzą m.in. Piotr Głowacki, Albert Rokicki, Przemysław Kwiecień czy Prof. Orłowski. Organizatorom udało się zatem zebrać naprawdę ciekawą ekipę.

Na konferencje możecie zapisać się klikając w poniższy baner:

Trader21

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy