Search
Close this search box.

Kurs Inteligentny Inwestor dostępny za 50% ceny!

W lutym bieżącego roku ruszyliśmy z III edycją kursu Inteligentny Inwestor. Wśród uczestników znalazły się zarówno osoby nowe, jak i absolwenci z poprzednich lat.

Dostęp do kursu Inteligentny Inwestor

×
Testowy dostęp do kursu

Przez kolejne 4 miesiące kursanci nabywali wiedzę z 7 obszarów:

– Akcje

– Obligacje

– Metale szlachetne

– System monetarny i waluty

– Surowce

– Nieruchomości oraz REITy

– Budowa portfela inwestycyjnego

Po każdym z działów organizowaliśmy specjalny webinar w trakcie którego odpowiadałem na wszystkie pytania nurtujące kursantów.

Jak okazało się na koniec, poziom szkolenia po raz kolejny poszedł w górę. Tak przynajmniej twierdzą kursanci, którzy wystawili tegorocznemu szkoleniu ocenę najwyższą z wszystkich dotychczasowych edycji 9,6/10. Sam zresztą przy okazji również podniosłem swoje umiejętności, za co chciałbym uczestnikom gorąco podziękować.

Od szkolenia minęło trochę czasu w związku z czym chciałbym udostępnić kurs po promocyjnych cenach. Najpierw jednak streszczę Wam zawartość kursu, gdyż ilość materiałów edukacyjnych okazała się znacznie większa niż pierwotnie zakładałem.

 

Kurs w wersji standard

Kurs video – 40 godzin

Pierwotnie w ramach 7 działów miało powstać ok. 30 godzin nagrań. Ostatecznie jednak wyczerpujące przedstawienie wszystkich istotnych kwestii zajęło mi 40 godzin. Oczywiście zdecydowana większość wiedzy zawartej w tych materiałach dotyczy fundamentów. Są to materiały ponadczasowe.

Praca domowe – 40 zadań

Po każdym z działów czeka na Was od 5 do 7 zadań domowych. Wystarczy wysłać je na adres kontakt@inteligentnyinwestor.pl, a mój zespół sprawdzi je i ustosunkuje się do waszych odpowiedzi w ciągu max 48 godzin.

Zapis 7 webinarów – 21 godzin

W ramach podsumowania, po każdym z 7 działów odbyły się specjalne webinary, podczas których odpowiadałem na pytania nurtujące kursantów. Można powiedzieć, że stanowią one bardzo istotne uzupełnienie przygotowanych przeze mnie materiałów. Na początku każdego webinaru omawiałem prace domowe, następnie odpowiadałem na pytania przesłane przez kursantów przed webinarem. Na koniec odpowiadałem na dziesiątki kolejnych pytań, tak aby żadne nie pozostało bez odpowiedzi. Najdłuższy webinar trwał prawie 4 godziny.

Prezentacja w PDF – 1200 slajdów

Wszystkie slajdy użyte w kursie video możecie ściągnąć w kilku plikach, podzielonych według działów.

E-book – wiedza w pigułce – 205 stron

Oprócz nagrań video, zadbaliśmy także o wersję tekstową. Tak powstał 205-stronnicowy e-book zawierający najważniejsze kwestie poruszone podczas kursu.

3 raporty specjalne

Dodatkowa wiedza, która nie mieściła się w ramach wspomnianych 7 działów. Dwa raporty w formie nagrania video, jeden w formie pliku pdf.

3 tipy inwestycyjne

W ostatnich miesiącach 3-krotnie podsuwałem uczestnikom kursu zagrania, które w danym momencie wydawały mi się być opłacalne. Oglądając video z tipami możecie zobaczyć na jakiej zasadzie przebiega u mnie podejmowanie decyzji inwestycyjnych.

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

W trakcie kursu uczestnicy poprosili o stworzenie czegoś w stylu forum, na którym mogliby dzielić się wiedzą czy opiniami na różne tematy. Tak powstała zamknięta grupa na FB, gdzie stale toczą się dyskusje na tematy związane z inwestowaniem. Należy do niej ponad 300 osób, które opublikowały do tej pory ponad 450 postów. Grupa jak widać żyje i na tym nam zależało.

Egzamin oraz certyfikat ukończenia kursu

Po zapoznaniu się z materiałami macie możliwość przystąpienia do egzaminu złożonego z 50 pytań. Wszyscy którzy poradzą sobie z testem, otrzymają od nas certyfikat absolwenta kursu Inteligentny Inwestor.

 

Wszystkie powyższe elementy składają się na pakiet w wersji „Standard”. Przy okazji chciałbym zapewnić, że każdy kto nabędzie kurs, będzie mógł swobodnie korzystać z materiałów co najmniej do lutego 2020 roku.

 

Kurs w wersji premium

Rozszerzona wersja Inteligentnego Inwestora, poza wszystkim co wypisałem wyżej, zawiera także:

Konsultacje

Do wykorzystania macie 1h konsultacji bezpośrednio ze mną. Możecie tą godzinę zamienić na 2h konsultacji z moim zespołem, od którego usłyszycie dokładnie to samo w przypadku 90% pytań.

Dodatkowe 3 tipy inwestycyjne lub raporty specjalne

W zależności od sytuacji na rynku, umieszczę na platformie kursu 3 nowe materiały – będą to tipy inwestycyjne lub raporty specjalne. Pojawią się najpóźniej do 15 lutego 2019 roku.

1 zapis spotkania Klubu Inteligentnego Inwestora + 2 kolejne spotkania online

Nabywcy wersji „Premium” będą mogli wziąć udział w 2 webinarach online podczas których będziemy omawiać ich pomysły związane zarówno z inwestycjami, działalnością gospodarczą, jak i optymalizacjami podatkowymi. Przy okazji porozmawiamy także na temat aktualnej sytuacji rynkowej. Kursanci będą mieć dostęp również do zapisu pierwszego spotkania Klubu Inteligentnego Inwestora, które odbyło się w sierpniu.

Kopiowanie ruchów Tradera do 15 lutego 2019 roku

W trakcie II edycji kursu Inteligentny Inwestor zacząłem dzielić się informacjami nt. moich decyzji inwestycyjnych. Od tej pory do absolwentów kursu z wykupioną opcją premium trafiają maile dotyczące zmian w moim portfelu.

Wszystko to trwa już 1,5 roku. W tym czasie rynek akcji najpierw bardzo spokojnie rósł w trakcie 2017 roku, by następnie na początku kolejnego roku stać się bardzo nieprzewidywalny (dużo większa zmienność, znaczące korekty w lutym i październiku).
 

Do tej pory moje wyniki wyglądają następująco:
 

a) Transakcje zamknięte – 53 / 61 przyniosło zysk (skuteczność 87%)

b) Wszystkie transakcje – 56 / 91 przyniosło zysk lub są zyskowne (skuteczność 62%)
 

Dodatkowa informacja dla wnikliwych: wyniki dotyczą okresu od 20 kwietnia 2017 roku (pierwsze informacje nt. moich ruchów w ramach działu „Budowa portfela” podczas II edycji kursu) do 30 października 2018 roku.

W kopiowaniu moich ruchów pojawiały się aktywa, w przypadku których informowałem tylko o sprzedaży. Działo się tak jeżeli kupowałem dane aktywa przed lub w trakcie trwania II edycji kursu. W takich przypadkach jako datę początkową inwestycji przyjąłem 20 kwietnia 2017, co nie było dla mnie zbyt korzystne, ale trudno było w tym wypadku znaleźć złoty środek.

Poniżej możecie zobaczyć dokładne wyniki z zamkniętych transakcji:

Stan na 30.10.2018

Osobiście jestem w miarę zadowolony z wyników, gdyż okres od maja do września 2018 roku był najgorszym możliwym dla mojej strategii inwestycyjnej. W tym czasie metale szlachetne traciły, najtańsze rynki akcji traciły, a bardzo drogi rynek akcji w USA (który shortowaliśmy) nadal rósł. Taki czas nie mógł trwać wiecznie, co potwierdziły wydarzenia z października.

Osoby, które zakupią III edycję kursu w wersji premium po promocyjnej cenie, zaczną otrzymywać informacje o moich ruchach tydzień po aktywacji konta. Wszystko potrwa do 15 lutego 2019 roku. W tym czasie będziecie mogli zobaczyć jak to wszystko działa.

 

Oceny i opinie absolwentów

Po zakończeniu publikacji materiałów, poprosiliśmy uczestników III edycji kursu o ocenę poszczególnych elementów szkolenia. Absolwenci mogli przyznać noty od 1 do 10. Wyniki prezentują się następująco:

9,7  – Jak oceniasz wartość merytoryczną kursu?

9,3  – Jak oceniasz umiejętność przekazania wiedzy przez Tradera21?

8,9  – Jak oceniasz prace domowe pod kątem dopasowania do Twoich potrzeb?

9,5  – Jak oceniasz jakość omówienia prac domowych?

9,6  – Jak oceniasz terminowość sprawdzania prac domowych?

9,1  – Jak oceniasz zawartość kompendium wiedzy (ebook)?

8,8  – Jak oceniasz poziom prowadzenia webinarów?

9,6  – Jak ogółem oceniasz kurs Inteligentny Inwestor?

Jak widać, ogólna ocena dla kursu to 9,6 / 10. Jest to najwyższa nota ogólna spośród wszystkich dotychczasowych edycji Inteligentnego Inwestora.

Na stronie kursu znaleźć możecie także opinie absolwentów na temat szkolenia.

 

Wersja testowa

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji chciałbym uniknąć sytuacji w której ktoś kupuje kurs i mógłby być niezadowolony z jego treści. Dlatego zachęcam wszystkich aby sprawdzili najpierw wersję testową, która zawiera kilka nagrań z różnych działów oraz jeden przykładowy tip inwestycyjny. Demo pozwoli Wam stwierdzić czy kurs jest tym, czego szukacie. Na wersję testową możecie zapisać się klikając w czerwony przycisk widoczny w prawym dolnym rogu ekranu.

 

Zakup kursu

Dokonanie zakupu możliwe jest wyłącznie poprzez stronę kursu. Możecie przejść na nią klikając w poniższy baner:

Na stronie kursu znajdziecie także dodatkowe informacje dotyczące szkolenia, włącznie z dokładnym spisem wszystkich nagrań video. Wszystkie zapytania na które nie znajdziecie odpowiedzi na stronie oraz w FAQ, możecie kierować na adres kontakt@inteligentnyinwestor.pl.

Ważna informacja dla absolwentów I lub II edycji – każdy z Was może zakupić kurs po koszcie o 50% niższym niż cena promocyjna.

 

Podsumowanie

Ze swojej strony na sam koniec chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim tym, którzy uczestniczyli w dotychczasowych edycjach Inteligentnego Inwestora. Ostatnie tygodnie pokazały, że udało nam się stworzyć społeczność inwestorów, którzy zamiast panikować podczas spadków na giełdzie, starają się na chłodno rozważać kolejne posunięcia. To właśnie było moim celem, kiedy rozpoczynałem pracę nad pierwszą edycją szkolenia.

Trader21

P.S. Mam prośbę, aby dotychczasową dyskusję kontynuować pod poprzednim artykułem.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy