Search
Close this search box.

Kurs Tradera21 w specjalnej cenie!

Drodzy Czytelnicy,

po tym jak przez większość 2019 roku pisałem książkę, która była jednym z bardziej czasochłonnych projektów, powiedziałem sobie: dość! Fajnie wyszło, dobrze się sprzedaje, ma niezłe oceny, ale straciłem prawie rok, który mogłem spożytkować inaczej. Nigdy więcej! Szkoda czasu, zwłaszcza że mam wystarczająco pieniędzy. W kolejnym, 2020 roku pracowałem dużo mniej. Pisałem artykuły, nagrywałem co jakiś czas filmy, szkoliłem nowych pracowników, ale nie robiłem niczego super wymagającego. Tym samym naładowałem akumulatory i doszedłem do wniosku, że pora na coś większego. Jak widać potrzeba samorealizacji jest u mnie silniejsza niż chęć odpoczynku.

I tu pojawił się pomysł kolejnej edycji kursu. Ostatnia edycja z 2018 roku została oceniona bardzo wysoko (9,6/10) ale nie chciałem po prostu jej uaktualniać. Chciałem zrobić coś zupełnie nowego, innego. Prywatnie postawiłem sobie jeszcze jeden cel. Spróbować powalczyć o jeszcze wyższą ocenę (takie moje chore uzależnienie od kolejnych rekordów).

Ściągnąłem do Hiszpanii najważniejszych członków zespołu i przez kilka dni kombinowaliśmy jak podejść do kursu? Co tam umieścić? Jak podać wiedzę, aby była możliwie jak najbardziej przystępna?

Ostatecznie doszliśmy do wniosku, że podział który wcześniej zastosowałem, czyli: akcje, obligacje, waluty, surowce, metale, nieruchomości oraz budowa portfela jest absolutnie konieczny, ale brakuje pewnych elementów. Dodaliśmy zatem psychologię inwestowania. Nie od dziś wiadomo, że największym wrogiem inwestora jest on sam, a mówiąc dokładnie: emocje, jakie pojawiają się w nim podczas inwestowania.

Kolejnym działem, który musiał się pojawić były praktyczne aspekty inwestowania. Ostatecznie, każdy inwestor powinien wiedzieć jak sprawdzić sentyment na rynku czy odczytać zachowania insiderów. Musi umieć prześwietlić ETF, posługiwać się skanerami akcji czy narzędziami do monitorowania inwestycji.

Gdy już zebrałem w całość wszytko, co dotyczyło inwestycji zacząłem kombinować co dodać, aby urozmaicić kurs. Tak powstały kolejne trzy działy czyli: Świat po koronawirusie, Finanse i rozwój osobisty oraz Zdrowie. Ktoś może stwierdzić, że nie jestem lekarzem, więc jak mogę uczyć o zdrowiu? Otóż kwestia zdrowia była dla mnie bardzo ważna, jeżeli nie ważniejsza niż finanse. Dlatego też edukowałem się sam, czytając mnóstwo książek, jeżdżąc po świecie, słuchając mądrych ludzi oraz korzystając z terapii osób wyklętych przez konwencjonalną medycynę. Dla mnie bowiem liczy się efekt. Jeśli coś działa (tzn. poprawia stan mojego zdrowia), stosuję to niezależnie od tego czy są na to badania czy nie.

Mam 42 lata na karku, lecz mój ogólny stan zdrowia, wydolność, sprawność umysłu czy poziom energii są na poziomie znacznie wyższym niż u większości dzisiejszych 20-latków. To jest właśnie efekt otwartego umysłu oraz stosowania różnych substancji, technik czy terapii, których skuteczność została dowiedziona w przypadku tysięcy osób. Oczywiście nieco inaczej wygląda to z perspektywy koncernów farmaceutycznych, dla których pacjent wyleczony = pacjent stracony. Swoją drogą, już niebawem udostępnię dla Was jeden z odcinków z działu Zdrowie pt. „Czemu system chce abyśmy byli chorzy?”. Wyjaśniłem tam czemu nawet lekarz o złotym sercu i mający dobre intencje, często nie jest w stanie nam pomóc.

W dziale Finanse oraz rozwój osobisty pokazałem z mojej perspektywy jak pracować krótko i efektywnie, jak zbudować firmę i tym samym duży majątek, nie tracąc z oczu tego, co naprawdę ważne w życiu. Pokazałem zagrożenia jakie na nas czyhają (m.in. odcinki o pułapce wysokiego standardu życia czy też nawykach biednych i bogatych). Dział ten bardzo wzbogacił Mateusz Tomczyk – dyrektor finansowy Grupy Independent Trader – pokazując jak skutecznie i całkowicie legalnie możemy wykorzystywać różne jurysdykcje do obniżenia zarówno podatków, jak i czasu straconego na użeranie się z bzdurnymi przepisami.

W dziale Świat po koronawirusie, który dotyczył głównie nadchodzących wydarzeń i nasilających się trendów, starałem się przygotować Was na to co nieuniknione. Większość z Was obejrzała odcinek „Teorie spiskowe, które stały się faktem”. Miał on za zadanie otworzyć oczy jak największej liczbie osób, gdyż umysł wypiera wiele niewygodnych dla nas treści. Tymczasem drastycznie postępują inwigilacja czy podziały społeczne. Nasila się walka z gotówką oraz tymi, którzy w ogóle jeszcze coś posiadają. Ostatecznie wg założeń psychopaty stojącego na czele Światowego Forum Ekonomicznego w nowym systemie „mamy nie mieć nic i być szczęśliwi”.

Kolejnym problemem jest to, że jak pokazuje historia, każdą wielką zmianę zasad gry w ujęciu globalnym poprzedzał konflikt zbrojny. Dlatego też poprosiłem Jacka Bartosiaka o przedstawienie scenariuszy rozwoju konfliktu na linii USA – Chiny, roli Unii Europejskiej w globalnej układance oraz wskazówkach jak relatywnie mała Polska ma się odnaleźć w rozgrywkach wielkich mocarstw. Ostatecznie mimo, że sytuacja nie napawa nas optymizmem, to warto wiedzieć gdzie się znajdujemy i na co się przygotować.

Jacek Bartosiak oraz Mateusz Tomczyk to nie jedyne osoby, które pomogły mi przygotować kurs. Lista gości specjalnych była znacznie dłuższa.

Kamil Jarzombek przygotował cały dział poświęcony kryptowalutom, w których jak wiecie nie czuję się ekspertem i wolę ten temat zostawić osobie, która jest dla mnie pewnym autorytetem.

Kuba Midel z kolei przedstawił swój, diametralnie różny od mojego sposób inwestowania w nieruchomości (ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania dźwigni kredytowej).

Przemek Kwiecień, główny ekonomista XTB, pokazał ciekawe podejście do analizy rynku akcji oraz obligacji. 

Gosia Skorupska, szefowa polskiego oddziału Exante, swoją wiedzą bardzo wzbogaciła dział dotyczący praktycznych aspektów inwestowania.

Generalnie uważam, że bez ich pomocy kurs nie byłby tak kompletny, jak bym sobie tego życzył.

Dziś po ogromnej ilości pracy i nerwów 10-osobowego zespołu (plus 6 gości specjalnych) oraz reakcjach ponad 1800 kursantów mogę powiedzieć, że osiągnąłem to, co chciałem, a nawet trochę więcej. Uważam, że ponad 80% treści zawartych w kursie, to materiały ponadczasowe. Kolejne 10% -15% jest w pełni aktualne. Może 5% się zdezaktualizowało lub straciło na znaczeniu.

Generalnie kupując kurs Inteligentny Inwestor XXI wieku otrzymacie dostęp do:

–   210 nagrań video, dostępnych także w formie podcastów,

–   6 webinarów podsumowujących poszczególne działy,

–   niemal 100 zadań w ramach pracy domowej,

–   19 sesji Q&A.

Łącznie macie do dyspozycji 138 godzin nagrań przygotowanych na bazie ponad 5000 slajdów.

Kurs oceniono bardzo wysoko bo aż na 9,7 w 10-stopniowej skali (średnia ważona), czyli jeszcze lepiej niż edycję z 2018 roku. Uczciwie musze zaznaczyć, że wersja Standard (tylko działy inwestycyjne) otrzymała ocenę 9,3/10 co i tak jest świetnym wynikiem. Wersja Premium, którą kupiła zdecydowana większość kursantów, otrzymała ocenę 9,8/10  do czego najwidoczniej przyczyniły się działy: Zdrowie, Finanse osobiste, Świat po Koronawirusie oraz trzymiesięczny dostęp do platformy PortfelTradera.pl.

Nie wiem czy taki wynik kiedyś uda się pobić zwłaszcza, że miesiąc temu w Andorze wraz z najważniejszymi pracownikami rozpisaliśmy plany na kolejne 3 – 4 lata i w tym czasie na pewno nie przewiduję kolejnej edycji kursu. Swoją drogą: czy jest tu jeszcze coś do poprawienia? Pewnie tak, ale po co? W kurs włożyłem taki ogrom pracy i serca, że nie bardzo wiem co miałbym teraz zrobić lepiej.

Książkę pisało się ciężko. Była to jednak wersja light w porównaniu do pracy, której wymagał kurs. Dziś, gdy już trochę się zregenerowałem, mogę powiedzieć, że było warto.
Co daje kurs? Przede wszystkim wiedzę oraz mocną psychikę, dzięki którym mój portfel powiększył się o 126% w ciągu ostatnich 2 lat. Co ważna nawet w najgorszym momencie wielkiej paniki z marca 2020 byłem 20% pod kreską i to tylko na krótką chwilę. Ile w tym czasie tracił S&P500 czy WIG możecie sprawdzić sami.

Wiedza, oczywiście przekłada się na wymierne korzyści, lecz nie będą one takie same u każdego. Osoby które już wcześniej inwestowały, teraz mogą robić to skuteczniej. Z kolei, osoby które wzbraniały się od inwestycji mogą zacząć budować defensywny portfela aby oswoić psychikę ze zmiennością. Dziś bowiem w dobie dwucyfrowej realnej inflacji wiedza finansowa jest ważniejsza niż kiedykolwiek.

 

Cena?

Przez ostatni rok cena za kurs wynosiła 3950 zł oraz 6450 zł za pakiet Standard oraz Premium odpowiednio. Od teraz aż do 9 lutego obowiązywać będą niższe ceny, a mianowicie 2950 zł oraz 4950 zł. Ktoś może stwierdzić: drogo. Kupa kasy jak za jakiś kurs na temat inwestowania. Na pewno są tańsze. Pewnie, że są. Nigdy nie byłem i nigdy nie będę tani. Wyznacznikiem mojej pracy nie jest bowiem niska cena ale bardzo wysoka jakość.

Możecie ją ocenić oglądając chociażby 5 przykładowych lekcji, które udostępniłem do tej pory na moim kanale. Mowa o:

–   „Teorie spiskowe, które stały się faktem

–   „Kiedy przyjdą po twoje oszczędności?

–   „Arystokraci dywidendy

–   „Złoto fizyczne vs papierowe. Na czym polega różnica?

–   „Czym jest akcja?

–   świeżo opublikowany wraz z moim komentarzem „Wpływ inflacji na ceny nieruchomości” 

 

Swoją drogą w ciągu kilku najbliższych dni opublikuję kolejne darmowe materiały m.in.:

–   „Czemu system chce abyśmy byli chorzy?”,

–   „Magia procentu składanego”,

–   „Nawyki biednych i bogatych”,

–   „Twój plan B”,

–   „Węgiel i uran”

oraz „Warsztat inwestora”, czyli nagranie stworzone w oparciu o kilka lekcji z działu Praktyczne aspekty inwestowania. Owe 11 odcinków to jakieś 5% tego co znajduje się w kursie.

Celowo udostępniam tyle materiałów za darmo. Wolę by każda osoba, która decyduje się na zakup kursu wiedziała o nim jak najwięcej. Tak więc jeszcze raz na koniec. Jeżeli nie jesteście pewni – nie kupujcie. Obejrzyjcie darmowe lekcje, czy to na stronie kursu, czy też na Youtube. Przeczytajcie lub obejrzyjcie rekomendacje, prześledźcie drzewko z tematami poszczególnych działów i lekcji. Dopiero gdy to zrobicie podejmijcie decyzję.

Wszelkie informacje na temat kursu znajdziecie na stronie https://www.kurs.inteligentnyinwestor.pl/ lub klikając poniższy baner.

 

Trader21

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy