Search
Close this search box.

Maraton pytań i odpowiedzi na Invest Cuffs 2021

Drodzy Czytelnicy,

przed Wami ponad 3-godzinna sesja pytań i odpowiedzi, którą przeprowadził ze mną Marcin Wenus w ramach Invest Cuffs 2021. W tym roku konferencja odbyła się wyłącznie w formie online, mimo to zdecydowało się w niej uczestniczyć ponad stu prelegentów. Mój udział to wspomniana sesja oraz debata  z Albertem Rokickim i Sylwestrem Suszkiem, którą opublikuję niebawem.

Sesję pytań i odpowiedzi podzieliliśmy na 3 części, tak byście łatwiej mogli dotrzeć do interesujących Was zagadnień. Jeśli szukacie konkretnych odpowiedzi to w opisach na YT są umieszczone timecody do właściwych fragmentów nagrań.

Coraz częściej będę umieszczał moje nagrania najpierw na Youtube i dopiero po pewnym czasie na blogu. Wolę przeplatać materiały wideo z artykułami, które tutaj zawsze będą miały pierwszeństwo. Jeśli więc chcecie być informowani o kolejnych nagraniach tak szybko jak to możliwe to polecam Wam zasubskrybować mój kanał na YT.

 

Trader21

 

 

 

 

 

Zespół Independent Trader

Zespół Independent Trader

Artykuły autora

Wciąż dążymy do tego, aby sekcja komentarzy była możliwie jak najbardziej wygodna w użytkowaniu i miała wiele praktycznych funkcji. Już niebawem chociażby wklejanie wykresów czy grafik stanie się dużo bardziej intuicyjne. Do tego czasu możecie publikować obrazy na 3 sposoby:

  • poprzez wklejenie linku do grafiki w treści komentarza,
  • poprzez skopiowanie pliku ze swojego komputera (na zasadzie ctrl+c i ctrl+v), 
  • poprzez skopiowanie i wklejenie wycinka ekranu (korzystając np. z Narzędzie Wycinanie) na Windows.
0 komentarzy
Informacji zwrotnych
View all comments

Powiązane wpisy