Search
Close this search box.

Nabór do działu podatkowego Independent Trader

Drodzy Czytelnicy,

jak większość z Was wie, operuję poprzez jurysdykcje z Estonii, UK oraz Singapuru. Mając bogate doświadczenie i znajomość prawa międzynarodowego od 2 lat pomagamy naszym klientom przy zakładaniu spółek zagranicznych. Łącznie utworzyliśmy już prawie 100 spółek, a pracy jest coraz więcej, zwłaszcza, że zaczynamy działać w coraz to nowych jurysdykcjach. 

Mateusz, który prowadzi sprawy spółek zagranicznych nie jest obecnie w stanie efektywnie zajmować się wszystkimi klientami. Potrzebujemy zatem asystenta, który w pierwszej kolejności odciąży go w sprawach czysto odtwórczych, a z czasem zajmie się bardziej skomplikowanymi sprawami prawno – podatkowymi.

W pierwszej kolejności osoba taka zajęłaby się:

  • poszukiwaniem banków, w których możemy otwierać rachunki dla spółek (w Polsce i poza krajem),
  • aplikowaniem w imieniu klientów do banków,
  • przygotowaniem krótkich opracowań z aktualnie zmieniających się przepisów w Polsce, ewentualnie z przepisów w innych jurysdykcjach,
  • przeglądaniem i analizą interpretacji podatkowych na wskazany temat,
  • analizą nowych krajów pod kątem prawa podatkowego.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie poprzednimi wpisami dotyczącymi rekrutacji do zespołu Independent Trader zdecydowaliśmy, że tym razem przyjmiemy 2 osoby na bezpłatny 3 miesięczny staż po czym wybranej osobie zaproponujemy pracę. Jeżeli szybciej okaże się, że znaleźliśmy osobę idealną, nie będziemy czekać 3 miesięcy na zmianę stażu na pracę, tylko zrobimy to od razu. 

Pracujemy zdalnie od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17 przy czym zazwyczaj w piątki kończymy wcześniej. Jeżeli ktoś z Was dobrze odnajduje się w realiach prawa podatkowego, prosimy o przesłanie CV + esej (max 1 strona) dotyczący tej tematyki (idealnie optymalizacji) na adres: mateusz.tomczyk@independenttrader.pl

Ze względu na ogrom pracy skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Proszę także o  podanie numeru telefonu/email do kontaktu oraz zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb  niezbędnych do procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883 z dnia 29.08.1997 r.”
 

Trader21

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy