Search
Close this search box.

Nadchodzi konferencja Wall Street 25!

Drodzy Czytelnicy,
 

Wielkimi krokami zbliża się największe i najważniejsze spotkanie inwestorów giełdowych w Polsce – konferencja WallStreet 25 on-line  organizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII).

Zaczynamy już jutro, w środę 9 czerwca, o 9:30 moim wykładem „Ponad rok w pandemii. Czy utoniemy pod nawałą sztucznego pieniądza?”, na który Was serdecznie zapraszam. Jak wskazuje sam tytuł, w rozmowie z pewnością poruszymy temat rozpędzonej inflacji.

W tym miejscu uwaga techniczna: może dojść do sytuacji w której pokój z transmisją zacznie się „przepełniać”. Organizatorzy zapewnili mnie, że w takim przypadku pojawią się komunikaty ze specjalnymi linkami do YouTube, gdzie będzie można bez problemu śledzić całe wydarzenie.

Tegoroczna edycja konferencji WallStreet, z racji jubileuszu, jest całkowicie darmowa. Wystarczy się zarejestrować. Z informacji jakie dostałem od SII wynika, że ponad 7500 inwestorów już zarejestrowało swój udział, a obecnie co godzinę dołącza kolejnych 300 chętnych. Niewykluczone, że pobity zostanie ubiegłoroczny wynik, kiedy to pojawiło się ponad 11 tys. osób.

Wszelkie szczegóły dotyczące wydarzenia, w tym:

  • program ponad 80 wykładów, debat i spotkań 1-on-1,
  • sylwetki prelegentów,
  • formularz zapisów,

dostępne są na stronie www.wallstreet.org.pl.

Na koniec jeszcze jeden dobry powód, aby wziąć udział w WallStreet 25. Zapisując się na tę jubileuszową edycję dodatkowo wspieracie akcję charytatywną. Więcej o działaniach na rzecz wychowanków domów dziecka dowiecie się na stronie SII.

 

Trader21

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy