Search
Close this search box.

Podziękowania za Waszą pomoc

Drodzy Czytelnicy,

równo 10 dni temu ogłosiliśmy na blogu i kanale YouTube, że przyłączmy się do zbiórki „Inwestorzy dla Ukrainy” organizowanej przez Siepomaga.pl . Zrobiliśmy to zakładając własną skarbonkę, na którą pierwotnie wpłaciliśmy 200 tys. Znajdziecie ją tutaj lub klikając poniższy baner. Od tego czasu razem z nami wsparcia udzieliło ponad 1100 osób na łączną kwotę  ponad 325 tys. złotych.

To imponujący wynik, który uplasował inwestorów, wśród najaktywniej pomagających grup. Wyprzedziliśmy większość skarbonek nie tylko pod względem zebranej kwoty, ale również ilości uczestników.

Cieszy nas to tym bardziej, że niemal codziennie otrzymujemy informacje z Siepomaga.pl dotyczące rozdysponowywania zebranych środków. Są to w zdecydowanej większości narzędzia pomocne przy udzielaniu pierwszej pomocy poszkodowanym oraz opatrunki. Większość z nich trafia z Polski bezpośrednio do Lwowa, a stamtąd jest rozsyłana do poszczególnych szpitali, czy tak jak w przypadku apteczek polowych bezpośrednio w miejsce starć. Również w samym Lwowie sytuacja jest kiepska. Wg ostatnich informacji, lwowskie szpitale w ⅔ wypełnione są pacjentami ewakuowanymi ze wschodniej Ukrainy.

Ostatni transport obejmował kilka ton niezwykle potrzebnych środków medycznych m.in.: opatrunki indywidualne, medyczne zestawy przeciwoparzeniowe, opatrunki hydrożelowe, gazę rolowaną, preparaty do dezynfekcji medycznej i wiele innych.

Widzicie więc, że pomoc jest celowa, a środki, które razem zebraliśmy nie idą na marne.

Bardzo cieszymy się, że tak licznie dołączyliście do naszej skarbonki i z tego względu zmieniliśmy nieco warunki losowania. Początkowo zapowiedzieliśmy, że wśród dokładających się do naszej skarbonki rozlosujemy 10 rocznych subskrypcji Portfela Tradera. Jednak, ze względu na Waszą bardzo dużą aktywność, ostatecznie zdecydowaliśmy o przeznaczeniu na ten cel 20 rocznych subskrypcji. Losowanie odbędzie się jutro, wśród osób, które w „słowach wsparcia” podały swój adres email. Macie więc jeszcze jeden dzień by wziąć w nim udział.

Wszystkim tym, którzy już wsparli naszą inicjatywę serdecznie dziękujemy.

 

Independent Trader Team

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy