Search
Close this search box.

Rusza giełda Independent Metals! (update)

Posiadanie metali szlachetnych jest niczym polisa ubezpieczeniowa. Sprawdza się ona chociażby dziś, kiedy waluty są psute w nieprawdopodobnym tempie, a lokaty nie płacą praktycznie żadnych odsetek.

Aby ułatwić inwestorom dostęp do fizycznego metalu już kilka miesięcy temu podjęliśmy pracę nad giełdą, która ma umożliwiać zakup bądź sprzedaż kruszców. Po tygodniach testów, nadszedł w końcu dzień premiery. Dziś oddajemy do Waszej dyspozycji giełdę Independent Metals.

Być może to przypadek, być może nie, ale giełda pojawia się akurat w dniu, w którym złoto przebiło magiczną barierę 2000 USD za uncję. W każdym razie każdy kto czyta tego bloga od minimum roku był przygotowany na taki bieg wydarzeń.

 

Jakie możliwości daje giełda Independent Metals?

Jeszcze przed premierą giełdy w Internecie pojawiło się określenie, że będzie to „OLX dla metali”. W rzeczy samej taki właśnie jest cel. Ze swojej strony wprowadziliśmy jednak pewne dodatki związane z metalami szlachetnymi. Dla przykładu, podczas wystawianie oferty sprzedaży, możecie wybrać aktualizowanie jej w oparciu o bieżącą cenę spot. Jednocześnie możecie ustawić cenę minimalną, poniżej której nie godzicie się sprzedać metalu.

Działa to również w drugą stronę. Możecie wystawić ofertę kupna, np. „Kupię 10 złotych monet jednouncjowych” i dodać warunki na jakich miałoby dojść do transakcji.

Zostawiamy również miejsce na Waszą kreatywność – możecie opisać sprzedawany metal tak barwnie, jak robią to handlarze aut na wspomnianym OLXie.

Działanie giełdy na praktycznych przykładach przedstawił Trader21. Przygodę z Independent Metals powinniście rozpocząć właśnie od obejrzenia poniższego nagrania.

Ważne: poprzednia wersja nagrania miała fatalny podkład dźwiękowy, więc usunęliśmy ją z kanału. Poniżej znajdziecie nowszą wersję wzbogaconą o kilka kluczowych informacji.

 

Bezpłatny dostęp

Zgodnie ze słowami Tradera21, przez pierwsze kilka lub kilkanaście miesięcy korzystanie z giełdy Independent Metals będzie całkowicie bezpłatne. W tym czasie chcemy zbudować odpowiedni zasięg, tak aby był to zdecydowanie największy tego typu portal w Polsce.

Kilka najbliższych tygodni poświęcimy na wprowadzanie wszelkich zmian, które udoskonalą giełdę Independent Metals. Dlatego też zwracamy się do Was z prośbą – jeśli widzicie jakiekolwiek poprawki, które powinny być wprowadzone, napiszcie do nas przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie giełdy.

 

Zaproszenie

Na koniec pozostaje nam już tylko zaprosić do korzystania z giełdy Independent Metals. Możecie ją odwiedzić wpisując odpowiedni adres (independentmetals.pl) bądź też po prostu klikając w poniższy baner.

Trader21

 

P.S. Prosimy aby pod tym wpisem pojawiały się tylko komentarze i pytania związane z giełdą Independent Metals (inne posty będą usuwane). Dotychczasową dyskusję kontynuujemy pod poprzednim artykułem.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy