Search
Close this search box.

Sesja pytań-odpowiedzi w ramach Invest Cuffs 2021

Drodzy Czytelnicy,

Akurat spędzam kilka dni w Polsce i postanowiłem dobrze ten czas wykorzystać. W najbliższy czwartek (1 kwietnia) wezmę udział w sesji pytań-odpowiedzi organizowanej przez kanał Comparic Rynki. W ostatnich tygodniach pytaliście o wiele kwestii, ale z braku czasu nie mogłem odpowiedzieć. Teraz jest idealna okazja, by nadrobić zaległości.

Jak zadać pytanie?

Proszę abyście swoje pytania kierowali w komentarzach pod tym artykułem, a dyskusje kontynuowali pod wcześniejszym wpisem. Posty, które nie będą pytaniami będą usuwane. Na pytania czekam maksymalnie do środy wieczorem.

Sesja pytań zostanie wyemitowana 14 kwietnia, natomiast 15 kwietnia znajdzie się na naszym kanale na YouTube.

Dodatkowo wezmę także udział w debacie z Sylwestrem Suszkiem, prezesem giełdy kryptowalut BitBay oraz Albertem Rokickim, właścicielem portalu Longterm.pl.

 

Kolejna edycja konferencji Invest Cuffs

Za nieco ponad dwa tygodnie odbędzie się kolejna edycja konferencji Invest Cuffs. Jest to wydarzenie, które ma dla mnie szczególne znaczenie, ponieważ to właśnie tam kilka lat temu poprowadziłem swój pierwszy wykład.

Po raz pierwszy konferencja będzie trwać aż 5 dni (14-18 kwietni, czyli od środy do niedzieli). Niestety ze względu na panujące okoliczności konferencja odbędzie się w formie online. Organizatorzy zapraszają do tzw. Wirtualnej hali, która zostanie podzielona na 6 stref:

– Strefa główna, czyli firmy z szeroko rozumianego sektora inwestycyjnego – brokerzy, domy i biura maklerskie, fundusze inwestycyjne,

– Strefa giełdy skoncentrowana na spółkach z GPW oraz ich planach rozwoju na najbliższe lata,

– Strefa Blockchain, czyli firmy, giełdy i osoby związane z coraz popularniejszą technologią Blockchain,

– Strefa Startupów, czyli miejsce dające możliwość nawiązywania bezpośrednich relacji z inwestorami oraz z podmiotami instytucjonalnymi.

– Strefa Crowdfunding, czyli największe platformy equity crowdfundingu w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej,

– Strefa Medialna, czyli strefa komunikacji finansowej.

W tegorocznej edycji udział weźmie ponad 100 prelegentów. Aby wziąć udział, wejdź na stronę wydarzenia klikając w poniższy baner i zarejestruj się.

 

Trader21

Zespół Independent Trader

Zespół Independent Trader

Artykuły autora
0 komentarzy
Informacji zwrotnych
View all comments

Powiązane wpisy