Search
Close this search box.

W co warto obecnie inwestować?

Witajcie,

jak widać „przejściowa” inflacja pozostała z nami na dłużej. Banki centralne rozpoczęły podwyżki stóp redukując jednocześnie dodruk. Lepiej późno niż wcale, przy czym spodziewam się że na tym etapie tak łatwo już się inflacji zdusić nie da. Aktualnie rynek w USA przewiduje, że FED na każdym posiedzeniu będzie podnosił stopy procentowe. Nasza Rada Polityki Pieniężnej zaczęła gonić stracony czas zaskakując kredytobiorców coraz wyższymi ratami.

Jak w takim otoczeniu inwestować? Czy w ogóle są jakieś aktywa mogące przynieść zwrot choćby trochę przekraczający inflację?

W poniższym nagraniu przedstawiam swoją aktualną analizę rynków kapitałowych. Po części na potrzeby osób startujących w Lidze Inwestorów, ale też dla tych z Was, którzy szukają okazji inwestycyjnych i próbują ochronić swój majątek przed dewaluacją. Znajdziecie tu kilka aktywów, które wyglądają moim zdaniem dość interesująco (niektóre w średnim, niektóre w długim terminie). Od razu zaznaczam, że część moich propozycji to tanie, niedowartościowane aktywa, ale znajdziecie tu również typowe spółki pro-wzrostowe, które nieco ucierpiały w trakcie obecnej korekty i wyglądają coraz atrakcyjniej.

Mam nadzieję, że moje typy Was zainteresują, jeśli jednak uważacie, że mogłem wybrać lepiej i macie swoich faworytów podzielcie się proszę Waszymi uwagami w komentarzach pod nagraniem.

 

Trader21

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy