Search
Close this search box.

Bezpłatna konferencja online

Drodzy Czytelnicy,

już 18 października (piątek) XTB organizuje kolejną edycję Masterclass, gdzie będę jednym z prelegentów. Konferencja będzie udostępniona online dla zarejestrowanych osób. Oznacza to, że wszystkie wykłady będą dostępne poprzez streaming. Ma to swoje plusy i minusy. Z jednej strony możecie obejrzeć interesujące Was wykłady nie wychodząc z domu. Z drugiej strony, nie bardzo mamy jak się spotkać i porozmawiać, co dla mnie zawsze było wartością dodaną. Teoretycznie jest możliwość uczestnictwa w konferencji stacjonarnej, ale jest ona zarezerwowana wyłącznie dla klientów XTB.

Co do samej konferencji, startujemy o 10 rano. Kończymy o 19:30 rozdaniem nagród za najlepszy wykład. W zeszłym roku udało mi się zgarnąć statuetkę. W tym roku także o nią powalczę, choć podobnie jak inni prelegenci mam tylko 45 minut, które poświęcę polskiemu rynkowi akcji. 

Mamy bowiem ciekawą sytuację. Z jednej strony globalna gospodarka bardzo hamuje, banki centralne niby ograniczają dodruk. Z drugiej strony wyceny na polskim rynku, szczególnie na małych spółkach z sWIG80 są bardzo atrakcyjne. Co należałoby zatem zrobić? Obkupić się już i to porządnie zwłaszcza, że aby powstrzymać spadki FED po cichu w ciągu raptem 1 miesiąca dodrukował 180 mld USD (tyle co na szczycie QE w kwartał), a może lepiej trzymać się z dala od rynku, licząc na jeszcze niższe wyceny?

Sorry, ale gotowej odpowiedzi nikt Wam nie da. Mogę za to przedstawić argumenty „za” i „przeciw”, po czym sami zdecydujecie co robić. Poza wykładem wezmę udział w debacie poświęconej ogólnej sytuacji na światowych rynkach. Obok mnie wystąpią Wojciech Białek, Albert Rokicki, Przemek Kwiecień oraz Tomek Jaroszek. 

Na konferencję możecie się zapisać klikając TUTAJ lub w poniższy baner. 

Trader21

 

PS. Uprzedzając wasze pytanie, prawdopodobnie zapis z konferencji pojawi się na moim kanale na YT, ale póki co nie wiem jeszcze po jakim czasie.

PS2. W ostatnim czasie w sieci pojawiło się bardzo dużo negatywnych informacji nt. XTB w efekcie czego obrywa się wszystkim, którzy mają z nimi cokolwiek wspólnego. 

Po pierwsze na wykład zgodziłem się wiele miesięcy temu, gdy wszystkie zarzuty były już znane lecz ostatnio dopiero zaczęła się prawdziwa nagonka. Ekipa XTB zawsze była w stosunku do mnie bardzo fair, traktuje ich bardziej jak kumpli niż ludzi z którymi pracuję i nie wyobrażam sobie abym nagle miał zostawić ich na lodzie. 

Po drugie jeżeli ktoś uważa, że to co robię jest niemoralne, a zamierzam poprowadzić wykład (dostępny za free) na takim poziomie aby znowu powalczyć o I miejsce oraz wezmę udział w debacie z fantastycznymi ludźmi, to niech po prostu pominie ten artykuł.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy