Search
Close this search box.

Zbiórka „Inwestorzy dla Ukrainy”

Drodzy Czytelnicy,

od 12 dni trwa wojna pomiędzy Rosją, a Ukrainą. W efekcie wiele ukraińskich rodzin straciło swój majątek oraz dach nad głową. Jak sami widzicie, Polska udziela ogromnego wsparcia na różnych obszarach, do naszego kraju przybyło już milion osób, które mogą czuć się u nas bezpiecznie. Większość z nas chętnie pomaga. Pamiętajmy jednak, że to dopiero pierwsze dni, tymczasem pomoc będzie potrzebna przez dłuższy czas i będzie wymagała sporych nakładów finansowych. Z tego powodu uruchomiliśmy specjalną zbiórkę „Inwestorzy dla Ukrainy„.

My jako Independent Trader oraz Independent Finance przekazaliśmy 200 tys. złotych. Zachęcamy Was do udziału, jednocześnie mając świadomość, że wielu naszych Czytelników pomogło już uchodźcom na różne sposoby w poprzednich dniach. Wpłacone środki trafią bezpośrednio do głównej zbiórki dla ofiar wojny na Ukrainie.

Wśród 3 osób, które dokonają wpłaty na naszą skarbonkę rozlosujemy roczny dostęp do Portfela Tradera. Zbiórka jest w pełni anonimowa, jednak abyśmy mogli się z Wami skontaktować należy wpisać swój adres e-mail w polu „Twoje słowa wsparcia”.

 

Independent Trader Team

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy