Search
Close this search box.

Zdrowie z Grzebykiem – 3 sesje pytań i odpowiedzi

Drodzy Czytelnicy,

pod koniec ubiegłego roku na kanale Inna Medycyna opublikowaliśmy 3 nowe sesje Q&A z Ryszardem Grzebykiem, autorem książek „Rak to nie wyrok”. W nagraniach usłyszycie odpowiedzi na pytania, które zostawiliście w komentarzach pod wcześniejszymi materiałami.

W pierwszej części Ryszard Grzebyk omawia zagadnienia związane m.in. ze sposobami dbania o jelita, florę bakteryjną, radzeniem sobie ze zgagą oraz wpływem antybiotyków na nasze zdrowie.

 

Drugie nagranie w całości poświęcone jest odżywianiu. W materiale usłyszycie m.in. o polecanych przez Ryszarda dietach, pozytywnym wpływie cholesterolu na nasz organizm, ograniczaniu spożycia kalorii i długotrwałych postach. Dowiecie się również czy warto korzystać wyłącznie z jednej, optymalniej diety, czy lepiej je co jakiś czas zmieniać.

 

Część trzecia powinna zainteresować tych, którzy wraz z nowym rokiem chcą szczególnie zadbać o swoje zdrowie. Materiał poświęcony jest kwestii detoksu. Usłyszycie w nim m.in. o oczyszczaniu nerek, wątroby i jelit. Ryszard Grzebyk odnosi się w nim również do zabiegów oczyszczających takich jak sauna czy hydrokolonoterapia oraz informuje o produktach, których powinniśmy szczególnie unikać.

 

P.S. W ciągu najbliższego tygodnia zostanie opublikowany jeszcze jeden wywiad z udziałem Ryszarda Grzebyka. Jeśli nie chcecie go przegapić, koniecznie zasubskrybujcie kanał Inna Medycyna.

 

Independent Trader Team

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy