Search
Close this search box.

Znienawidzone surowce, czyli węgiel i uran

Witajcie,

dzisiejsze nagranie poświęcone jest w grupie aktywów, która w otoczeniu rosnącej inflacji radzi sobie najlepiej. Mowa tutaj o surowcach. Obojętnie, czy skupicie się na inwestowaniu w surowce rolne, przemysłowe czy też energetyczne, musicie wiedzieć jakie prawa rządzą tym rynkiem i jakie czekają na Was pułapki.

W poniższym materiale znajdziecie sporo informacji na temat dwóch bezsprzecznie znienawidzonych przez mainstream i Komisję Europejską surowcach. Są to węgiel i uran. Gdy w zeszłym roku nagrywałem ten odcinek w ramach kursu Inteligentny Inwestor oba surowce były skrajnie niedowartościowane. W dodatku niewiele wskazywało na możliwość odbicia ich notowań. Sentyment inwestorów w stosunku do węgla czy uranu był tak niski, że nikt nawet nie myślał by się nimi zainteresować. Idealne otoczenie dla takiego inwestora jak ja.

Dziś mogłoby się wydawać, że sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Zarówno węgiel jak i uran, a także spółki zajmujące się ich wydobyciem są po silnych wzrostach. Czy to oznacza, że powinniśmy o nich zapomnieć? Nic bardziej mylnego. W kilkunastominutowej dogrywce omówiłem obecną sytuację na rynkach węgla i uranu oraz przedstawiłem ich dalsze perspektywy. Mam nadzieję, że zarówno kolejna darmowa lekcja z kursu jak i aktualizacja przypadną Wam do gustu.

 

Trader21

PS. Do 9 lutego 2022 roku kurs Inteligentny Inwestor dostępny jest w specjalnej cenie. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy