Search
Close this search box.

Bitcoin, Ether czy może już czas na Altcoiny? – Trader21

Drodzy Czytelnicy, 

już nie tylko inwestorzy, ale również tzw. „ulica” żyje hossą na rynku kryptowalut. Euforia pojawiła się jak zwykle z „lekkim” opóźnieniem, gdy doszło już do sporych wzrostów zarówno na Bitcoinie, jak i na Ethereum. A sygnałów potwierdzających rozkręcanie się tej hossy było przecież sporo. Wspominałem o nich w odcinku „Dlaczego wracam na rynek krypto?” ponad rok temu. Ludzie, którzy śledzą moje inwestycje za pośrednictwem platformy Portfeltradera.pl rozpoczęli zakupy krypto już w 24 listopada 2022 roku systematyczne powiększając pozycje. Uważam, że to był znakomity moment, by wejść na ten rynek. 
 
Nadzieje na szybkie wzbogacenie się są tym większe, że w tym cyklu notowania Bitcoina napędza potężny kapitał napływający do niedawno powstałych ETF-ów. W związku z furorą, jaka ponownie robią kryptowaluty pojawia się sporo pytań: 
 

  • Jak rozegrać pojawienie się ETF-u na Ethereum? 
  • Czy obecna hossa jest tak oczywista, że tym razem będzie przebiegać inaczej? 
  • Czy już czas na zakup altcoinów? 
  • Czy ewentualne spadki na rynku akcji pociągną za sobą również kryptowaluty? 
  • Jakie jest ryzyko upadku stablecoinów? 
  • Czy Bitcoin może zastąpić złoto? 
  • Co zrobię gdy pojawią się spadki, a rynek wpadnie w panikę? 
  • Jak inwestować w krypto nie płacąc podatku „Belki”? 

To tylko niektóre pytania, jakie do nas trafiają. Ze zrozumiałych względów większość odpowiedzi i informacji o moich ruchach trafia do subskrybentów Portfela Tradera. Postanowiłem jednak odnieść się do kilku kwestii także w publicznym nagraniu. Przed Wami pierwsza część moich odpowiedzi. Niebawem pojawi się też drugi film – jeśli chcecie mieć pewność, że go nie przegapicie, to koniecznie zasubskrybujcie nasz kanał  

P.S.

Na koniec mam do Was prośbę. W tym roku zostałem nominowany do nagrody „Influencer Rynku” w ramach Invest Cuffs. Skoro już pojawiła się nominacja, to oczywiście chciałbym zdobyć pierwsze miejsce. Jeśli uważacie, że to co robię jest wartościowe i pozwala Wam podejmować lepsze decyzje inwestycyjne — oddajcie proszę na mnie głos. Pamiętajcie, że nie musicie głosować we wszystkich kategoriach.  

https://konkurs.investcuffs.pl/influencer-rynku/

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy