Search
Close this search box.

Co robić aby pozostać zdrowym?

Witajcie,

najnowsze nagranie to jednocześnie wprowadzenie do najważniejszej inwestycji. Mam na myśli inwestycję we własne zdrowie.

Tym razem wcieliłem się w rolę prowadzącego, a moim rozmówcą był wykształcony w Kanadzie oraz Francji naturopata Ryszard Grzebyk.

Dlaczego napisałem, że ten film to „wprowadzenie”? Dlatego, że jest to tylko pierwsza z wielu rozmów, które zamierzamy przeprowadzić, tak aby przekazać Wam jak najwięcej wiedzy. Jednocześnie ten odcinek to doskonała okazja, aby poznać naszego gościa i dowiedzieć się jak wyglądała jego dotychczasowa działalność.

Poza tym w rozmowie zdążyliśmy poruszyć kilka istotnych wątków, które moim zdaniem ułatwią Wam zrozumienie następnych materiałów dotyczących zdrowia. Są to chociażby:

1. Leczenie przyczynowe – dzisiejsza medycyna konwencjonalna dobrze radzi sobie z rozpoznaniem choroby, ale bardzo słabo z określeniem jej prawdziwej przyczyny.

2. Filary zdrowia – lista 16 elementów, które zdaniem gościa mają ogromny wpływ na to jak się czujemy (w nagraniu przedstawiona grafika zawierająca pełną listę).

3. Porównanie medycyny konwencjonalnej oraz naturopatii – w jakich przypadkach sprawdza się pierwsza z nich, a w jakich ta druga.

Myślę, że już od następnego odcinka zaczniemy dużo bardziej szczegółowo analizować poszczególne kwestie, które mają wpływ na nasze zdrowie. Nagrań będzie sporo, dlatego też aby nie mieszać tych materiałów z typowo inwestycyjnymi, postanowiłem założyć zupełnie nowy kanał na YouTube. Będzie on nosił nazwę Inna Medycyna (link)

Gorąco zachęcam Was do subskrybowania, z mojej strony mogę zadeklarować, że poziom wiedzy będzie bardzo wysoki – pokazuje to chociażby pierwsza rozmowa z Ryszardem.

 

Pozdrawiam,

Trader21

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy