Search
Close this search box.

Czemu system chce abyśmy byli chorzy?

Drodzy Czytelnicy,

to nagranie jest częścią kursu „Inteligentny Inwestor”, w którym za namową wielu z Was umieściłem dział premium – „Zdrowie”. Z początku wahałem się, czy w typowo inwestycyjnym szkoleniu umieszczać takie informacje. Jednak bardzo pozytywny odzew ze strony kursantów rozwiał moje wątpliwości. Ostatecznie nasze zdrowie jest podstawą wszystkiego, również udanych inwestycji.

Współczesny system opieki zdrowotnej nie zajmuje się zdrowiem tylko chorobą. Odpowiedzcie sobie na pytanie , czy kiedykolwiek przyszedł do Waszego domu lekarz albo inny specjalista edukować Was co jest dobre dla Waszego zdrowia, a co złe? Czy w ramach ubezpieczenia zdrowotnego są prowadzone jakieś konsultacje lub jakakolwiek inna forma profilaktyki prozdrowotnej? Nie, bo to co się opłaca pacjentom rujnuje koncerny farmaceutyczne. Dlatego tak duży nacisk kładzie się na leczeniu objawów choroby, a nie przyczyn jej powstania. Z punktu widzenia systemu idealnym pacjentem jesteśmy wtedy, gdy cierpimy na przewlekłą chorobę i jesteśmy zmuszeni do brania kosztownych leków przez całe życie.

Myślę, że wielu z Was również dostrzega ten trend we współczesnej medycynie i zastanawiacie się co z tym zrobić. Kluczem jest tutaj otwarty umysł i szukanie rozwiązań nie tylko tam gdzie się nas na siłę kieruje. Z poniższego nagrania dowiecie się m.in. o:

– zasadach działania współczesnej medycyny,

– specyfice koncernów farmaceutycznych,

– zdolności organizmu do samoregulacji,

– metalach znajdujących się w szczepionkach.

 

Trader21

PS. Przy okazji chciałbym przypomnieć, że do 9 lutego kurs dostępny jest w specjalnej cenie. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj

Zespół Independent Trader

Zespół Independent Trader

Artykuły autora
0 komentarzy
Informacji zwrotnych
View all comments

Powiązane wpisy