Search
Close this search box.

Czym jest akcja?

Drodzy czytelnicy,

początek roku jest dla mnie zawsze bardzo intensywny. Chcąc przygotować jak najlepsze prognozy inwestycyjne na 2022 rok przeglądam masę materiałów. Razem z moim zespołem naprawdę bardzo się staramy by nasze przewidywania były jak najdokładniejsze i kompletnie niezależne od frazesów powtarzanych w mainstreamowych mediach.

By nie zaniedbać w tym czasie bloga postanowiłem, że raz po raz będę Wam udostępniał nagrania i artykuły edukacyjne. Czasem będą to kompletne podstawy. Dziś zajmiemy się odpowiedzią na pytanie: „Czym jest akcja?”. Wyniki badań jakie niedawno otrzymałem od Michała Masłowskiego ze Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych pokazują, że z wiedzą inwestycyjną jest jeszcze w Polsce krucho. O ile nie mamy do końca wpływu na wynik naszego portfela czy na podatki, które mamy do zapłacenia, to już nad edukacją naprawdę możemy popracować. Jak mawiał Benjamin Franklin „Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski”.

 

Trader21

PS. Zdaję sobie sprawę, że znaczna część osób czytających mojego bloga ma już podstawy za sobą. Mimo to chciałbym się od Was dowiedzieć czy w przyszłości publikowanie większej ilości tego typu materiałów ma sens. Oczywiście treści edukacyjne zawsze będą przeplatane z bieżącą analizą rynków.
 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy