Search
Close this search box.

Gotówka to Wolność – ostatnie dni przedsprzedaży

Drodzy Czytelnicy!

przedsprzedaż książki autorstwa członka naszego zespołu Rafała Ganowskiego „Gotówka to wolność” dobiega końca. Jeszcze do 14 maja będzie ona dostępna za 59 złotych, potem jej cena wzrośnie.

Książkę można również nabyć w pakiecie z 3 raportami specjalnymi. Są to publikacje, w których będziemy opisywać dalsze losy walki z gotówką, jak również wszelkie inicjatywy zmierzające do jej obrony. Wspomniane raporty zostaną wysłane w ciągu roku od premiery książki i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań by były aktualne i konkretne.

Tym czasem, już dziś możecie kupić w niższej cenie książkę, która jako pierwsza i jedyna w Polsce, opisuje proces eliminacji gotówki z naszego życia. Począwszy od obniżania limitów płatności gotówkowych, poprzez propagandę w mediach, aż po utrudnianie dostępu do gotówki ze strony banków. „Gotówka to wolność” to rzetelna i aktualna wiedza, urozmaicona historiami fabularnymi pokazującymi jak może wyglądać świat bez gotówki.

Jeśli od pewnego czasu śledzicie nasz portal, to wiecie, że o walce, którą z gotówką prowadzą rządy i instytucje finansowe, pisaliśmy już wielokrotnie. Od lat ostrzegamy Was o tragicznych konsekwencjach, jakie może dla nas wszystkich, mieć powodzenie planów globalistów i wprowadzenie CBDC, przy kompletnej eliminacji fizycznych pieniędzy. Dlatego dziś by zachęcić Was do zainteresowania się tym tematem publikujemy fragment Książki „Gotówka to wolność” dotyczący włąśnie walut cyfrowych banków centralnych i zagrożeń jakie ze sobą niosą. By jednak CBDC mogło w pełni działać, gotówka musi przestać istnieć, a nie da się jej wyeliminować bez przyzwolenia społeczeństwa.

 

Petycja – stańmy razem w obronie gotówki!

 

To inicjatywa, która zrodziła się wraz z publikacją książki. Petycja w obronie gotówki, ma na celu wywarcie przedwyborczej presji na polskim rządzie i przymuszenie go do wycofania się z planów wprowadzenia kolejnych limitów transakcji gotówkowych. Petycję możecie przeczytać i podpisać tutaj i nie musicie w tym celu kupować książki. Mimo to zachęcamy Was byście roważyli jej zakup, zwłaszcza teraz gdy do końca przedsprzedaży zostało tak niewiele czasu.

 

Dlaczego warto?

 

„Gotówka to wolność” to jedyna książka wydana na naszym rynku, która tak rzetelnie opisuje działania globalistów, składające się na eliminację gotówki i wprowadzenie totalnej inwigilacji. Dzięki niej dowiesz się również jak można się przed nimi bronić. To publikacja, do której można sięgać wielokrotnie i przekonać się jak wiele opisywanych w niej sytuacji spotyka nas w życiu codziennym. Jeśli chcie być świadomi jak ograniczana jest Wasza wolność już dziś i czego możecie spodziewać się w przyszłości to warto przyjrzeć się jak eliminuje się gotówkę z naszego życia. Warto mieć oczy otwarte. Mamy nadzieję, że zarówno książka jak i raporty specjalne spełnią Wasze oczekiwania.

 

Tymczasem zapraszamy do osłuchania kolejnego fragmentu książki czytanego przez jej autora — Rafała Ganowskiego. 
 

 

 

Zapraszamy do słuchania i lektury!

Independent Trader Team

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy