Search
Close this search box.

Invest Cuffs: Finał w 4 kategoriach – dziękujemy!

Drodzy Czytelnicy,

wczoraj rozstrzygnięto pierwszy etap konkursu FxCuffs 2019. Dzięki Waszym głosom udało nam się przejść do ścisłego finału w trzech kategoriach:

– Portal Inwestycyjny Roku (wraz z Comparic i Parkiet)

– Osobowość roku (wraz z Rafałem z TJS’u i Mariuszem Drozdowskim)

– Analityk roku (wraz z Maksymilianem Bączkowskim i Bartkiem Sawickim)

Pośrednio jesteśmy także w kategorii Kampania Marketingowa Roku za czterogodzinny „Kurs Inwestowania z Traderem21” na zlecenie XTB.

W każdym razie chciałbym Wam bardzo podziękować za wszystkie głosy, gdyż dzięki nim w kategorii „Portal roku” udało się przebić takich potentatów jak Money.pl, czy Bankier.pl. Swoją drogą nie wierzyłem, że jest to możliwe. Najwidoczniej decyduje jakość, nie ilość materiałów. 

Jeżeli chodzi o tegoroczną edycję, to moim zdaniem osiągnęliśmy wszystko, co było do osiągnięcia. Finał w czterech kategoriach. Teraz decydować będzie kapituła, a ilość głosów nie ma już żadnego znaczenia. Zobaczymy czy, podobnie jak to było w 2018 roku, doczekamy się wyników określanych jako „wysyp niespodzianek i zaskoczeń”, które w żadnym stopniu nie bedą odzwierciedlać wyników głosowania Czytelników.

Na rozstrzygnięcie konkursu tradycyjnie musimy poczekać do konferencji zaplanowanej na 22-23 marca. W tym roku wyjątkowo nie będę miał prelekcji lecz wezmę udział w dwóch debatach poświęconych „Trendom na rynkach akcji” oraz „Surowcom”. Dzięki uprzejmości organizatorów zrobimy sobie także spotkanie z Czytelnikami oraz typową sesję pytań – odpowiedzi (gdzie dokładnie i o której godzinie dam znać na początku marca).  

Więcej informacji nt samej konferencji znajdziecie na stronie investcuffs.pl

Dzięki jeszcze raz za głosy i do zobaczenia na konferencji. 

Trader21

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy