Search
Close this search box.

Invest Cuffs 2022 – wykład Tradera21

Witajcie,

w dniach 25-26 marca w Krakowie odbyła się konferencja Invest Cuffs, na której byłem jednym z ponad 100 prelegentów. Bardzo się cieszę, że tym razem całe wydarzenie odbyło się w świecie realnym, a nie wirtualnym jak podczas pandemii. Mieliśmy okazję spotkać się na żywo, a to zawsze ma dla mnie ogromne znaczenie.

W tym miejscu, chcę Wam serdecznie podziękować, za wszystkie oddane głosy. Dzięki Wam ponownie udało mi się zwyciężyć w kategorii „Influencer Rynku”. W sumie to już 6 statuetka jaką przywożę z Cuffsów. Poprzednie za „Blog Roku” i „Osobowość Roku” również przyniosły mi niemałą satysfakcję i zmotywowały do dalszej pracy. Nie jest tajemnicą, że w przyszłym roku również liczę na zwycięstwo. Tym razem jednak nie dla siebie, lecz dla kampanii marketingowej Ligi Inwestorów, która z całą pewnością zgromadzi spore grono uczestników.

Wracając do samej konferencji. Oprócz udziału w debacie na temat surowców miałem również dwie prelekcje. Jedną w formie wykładu i zaraz po niej sesję pytań i odpowiedzi. Co do samego wykładu. Było to najbardziej oblegane wystąpienie w tegorocznej edycji, a być może w całej historii Cuffs’ów. Sala audytoryjna, mieszcząca niemal 2000 osób pękała w szwach i znaczna część słuchaczy musiał zadowolić się miejscami stojącymi lub usiąść na schodach. Tematem była budowa portfela inwestycyjnego na niepewne czasy. Podczas wystąpienia pokazałem jakie mam aktywa w portfelu i w co będę inwestował w najbliższym czasie. Uważam, że obecnie szczególnie ważne jest defensywne nastawienie do rynku. Jest czas by zarabiać i czas by chronić zgromadzony kapitał. Aktualnie to ochrona majątku ma dla mnie pierwszorzędne znaczenie.

Wystąpienie było nagrywane na żywo, jednak na potrzeby YT pozwoliłem sobie je zmodyfikować dodając te same slajdy, których użyłem na sali audytoryjnej. Macie więc możliwość obejrzeć wykład tak jakbyście siedzieli w pierwszym rzędzie. Miłego oglądania!

Trader21

PS. Serdecznie dziękuję Wam za wszystkie wpłaty na naszą skarbonkę „Inwestorzy dla Ukrainy”. Dzięki Wam zebraliśmy ponad 400 tys. złotych i zgodnie z zapowiedzią rozlosowaliśmy 20 rocznych subskrypcji do Portfela Tradera.

Z uwagi na to, że nie możemy podawać pełnych adresów email zwycięzców robimy to tylko orientacyjnie. Ze wszystkimi wylosowanymi osobami skontaktujemy się prywatnie, a są to: 

ju***********ss@gmail.com

ja*******ut@o2.pl

da**an@drammenlift.no

rm****ak@gmail.com

mk************85@protonmail.com

ko***************.2@gmail.com

am*********ki@gmail.com

tl*********zz@gmail.com

fx*********st@gmail.com

to************ki@gmx.com

19*******94@gmail.com

ko*al@operamail.com

ar**************i5@gmail.com

ew*******ow@gmail.com

i**o@polmeat.jp

ba******er@gmail.com

at*******77@gmail.com

an**67@protonmail.com

a**p@gazeta.pl

ck*********n1@gmail.com

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy nie tylko nagrody, ale również hojności i chęci pomocy innym.
 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy