Search
Close this search box.

Jak wojna wpływa na inwestycje?

Witajcie, 

od kilku dni trwa wojna na Ukrainie. Rosja zaatakowała suwerenne państwo. Jak zwykle w trakcie konfliktów zbrojnych prawda umiera pierwsza. Pojawiła się całą masa nieprawdziwych doniesień zarówno ze strony Rosjan jak i Ukraińców. To element wojny psychologicznej, który ma wpływ nie tylko na strony walczące, ale również na rynki kapitałowe. W takich momentach najlepiej zachować spokój i każdą decyzję inwestycyjną dokładnie przemyśleć.  

W poniższym nagraniu nie odnoszę się stricte do geopolityki i samego konfliktu zbrojnego. To temat, który przeznaczyłem na moją rozmowę z dr Bartosiakiem, która będzie niebawem udostępniona dla subskrybentów Portfela Tradera. Dziś skupię się wyłącznie na inwestycjach. Z nagrania dowiecie się m.in.: 

– ile stracił mój portfel w wyniku sankcji nałożonych na Rosję, 

– jakie sektory wg. mnie mogą szczególnie zyskiwać w tak niepewnych czasach, 

– jak oceniam perspektywy polskiej giełdy, 

– czy obawiam się o bezpieczeństwo platform brokerskich, z których korzystam? 

Pozdrawiam 

Trader21 

 

PS. Na koniec mam do Was małą prośbę. Za trzy tygodnie 25-26 marca odbędzie się w Krakowie konferencja Invest Cuffs. Po dwóch latach wreszcie w formie fizycznej, a nie jedynie wirtualnej. Ja na konferencji będę brał udział w debacie, oraz poprowadzę jeden wykład.  Zachęcam Was do przybycia i uczestnictwa w tym wydarzeniu. 

Zanim jednak przybędziecie do Krakowa możecie zagłosować na mnie w plebiscycie na „Influencera Rynku”. Zawsze lubiłem współzawodnictwo i tym razem też chciałbym wygrać :). 

Jeśli znajdziecie chwilkę to możecie oddać na mnie głos pod poniższym linkiem: 

https://konkurs.investcuffs.pl/influencer-rynku/ 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy