Search
Close this search box.

Inwestowanie w REIT-y – zapis webinaru Tradera21

Drodzy Czytelnicy,

po dłuższej przerwie postanowiłem skupić się trochę na rozwoju mojego kanału na YouTube. Możecie się spodziewać, że systematycznie będę umieszczał na nim różnego rodzaju materiały, od webinarów po krótkie sesje pytań – odpowiedzi. Na bloga będą trafiać z lekkim opóźnieniem, dopiero gdy uzbierają się 2 lub 3 nowe odcinki. Tu pierwszeństwo mają przede wszystkim artykuły. Dlatego jeśli chcecie być powiadamiani o nowych filmach tak szybko jak to możliwe, zachęcam Was do zasubskrybowania kanału „Independent Trader„.

Z kolei już teraz możecie obejrzeć zapis webinaru, który w całości poświęciłem tematyce inwestowania w REIT-y. To jeden z kilku materiałów jakie dotychczas wysłałem w formie podziękowania za zakup książki lub kursu. Liczę, że przypadnie Wam do gustu.

Dowiecie się z niego m.in.:

– jak bezpiecznie inwestować w REIT-y,

– czy REIT-y są dobrą alternatywą dla obligacji,

– jakie są perspektywy dla nieruchomości komercyjnych z różnych sektorów,

– którymi konkretnie REIT-ami się interesuję.

Nagranie znajdziecie poniżej. Miłego oglądania.

Trader21

PS. Korzystając z okazji, chciałem zachęcić Was do zakupu książki „Inteligentny Inwestor XXI wieku”, która zbiera coraz lepsze recenzje

Zainteresowanych zakupem książki zapraszam na stronę InteligentnyInwestor.pl.
 

PS2. Bardzo często zadajecie pytanie o dostęp do dodatkowych materiałów. Udostępniam je dla wszystkich, którzy zakupili książkę na naszej stronie sprzedażowej. Im wcześniej kupicie książkę, tym więcej materiałów do Was dotrze. Nie udostępniamy treści archiwalnych! Do tej pory jako podziękowanie za zakup książki opublikowaliśmy 5 filmów z czego 2 to były webinary, kolejne 2 to tipy inwestycyjne, a wczoraj wyszedł komentarz do aktualnej sytuacji na rynku.

PS3. Jeśli kupiliście książkę wskazując jako źródło informacji kanał „VETO” to musicie wiedzieć, że nigdy nie obiecywałem dodatkowych 10 filmów za zakup książki. To deklaracja Wapniaka, a nie moja.
 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy