Search
Close this search box.

Jak uwolnić się od kredytu frankowego? – wywiad z Robertem Mazurem

Drodzy Czytelnicy,

to wyjątkowe nagranie. Tym razem nie występuję jako udzielający wywiadu lecz prowadzę rozmowę. To mój debiut w tej roli więc proszę Was o wyrozumiałość. Moim rozmówcą jest Robert Mazur, założyciel kancelarii „Mazur i Wspólnicy”, która od lat specjalizuje się w pomocy tzw. „frankowiczom”. Dopóki nie poznałem Roberta uważałem że ludzie, którzy wzięli kredyty we frankach sami są sobie winni. Dziś jestem innego zdania i myślę, że po obejrzeniu tego materiału Wy również inaczej spojrzycie na ich problem.

Robert, oprócz tego, że jest wspaniałym człowiekiem, jest również bardzo dobrym prawnikiem. Już na etapie tworzenia kancelarii przewidział, że walka z bankami będzie bardzo trudna i czasochłonna. Dlatego poszedł w specjalizację, a jego firma zajmuje się wyłącznie kredytami frankowymi. „Mazur i Wspólnicy” to obecnie ponad 30 prawników, prawdziwych ekspertów w dziedzinie kredytów frankowych. Robert i jego zespół mają obecnie niemal 100% skuteczność w odzyskiwana pieniędzy swoich klientów, więc jeśli Wy lub Wasi znajomi próbujecie wygrzebać się z pułapki kredytów frankowych to mogę Wam Roberta z czystym sumieniem polecić.

W nagraniu znajdziecie odpowiedzi na pytania:

– Jakie były początki walki z bankami?

– Co zrobić by unieważnić kredyt frankowy?

– W jakim otoczeniu banki sprzedawały kredyty?

– Kim jest typowy frankowicz?

– Co dla kredytobiorcy oznacza unieważnienie umowy?

– Jak długo odzyskuje się pieniądze?

– Jak działają sądy w dobie pandemii?

– Czy umowy się przedawniają i czy można odzyskać środki pomimo wcześniejszej spłaty kredytu?

– Jak powinny działać banki, a jak to wygląda w praktyce?

– Czy upadłość konsumencka ma sens?

– Jakie jest kolejne zagrożenie ze strony banków?

Miłego weekendu

Trader21

PS. Ponieważ Robert od lat jest Czytelnikiem mojego bloga, postanowił zaoferować 10% zniżkę na swoje usługi dla wszystkich osób, które zgłoszą się do niego po pomoc i powołają na mnie. Jeśli macie lub mieliście kredyt frankowy to z pewnością warto z tej szansy skorzystać. Oferta jest ważna do końca stycznia.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy