Search
Close this search box.

Jak bronić gotówki? Wywiad z Rafałem Ganowskim na kanale NamZależy.pl

Drodzy Czytelnicy!

w ostatnich dniach Rafał Ganowski — prawnik, członek Independent Trader Team oraz autor książki pt. „Gotówka to wolność”, udzielił wywiadu Wojtkowi Sirykowi z kanału „NamZależy.pl”. Rozmowa dotyczyła głównie problematyki likwidacji gotówki. Nagranie trwa około 25 min i dowiecie się z niego m.in.:

  • jak wyglądałby świat bez gotówki,
  • dlaczego rządom i bankierom tak mocno zależy na jej likwidacji,
  • jak walczyć o gotówkę,
  • czy płatności bezgotówkowe zwyciężą dzięki wygodzie,
  • czy Polacy są przeciwko likwidacji gotówki?

Mamy nadzieję, że informacje, które są zawarte w tym nagraniu, będą nie tylko ciekawe, lecz także pomogą Wam przy okazji rozmów ze znajomymi na temat „wojny z gotówką”. Wiele osób jeszcze nie zdaje sobie sprawy z grożącego nam niebezpieczeństwa, a wysoka świadomość problemu w społeczeństwie ma tu kluczowe znaczenie. Musimy bowiem stanowczo podkreślać, że likwidacja gotówki i wprowadzenie CBDC (cyfrowe waluty banków centralnych) oznacza faktyczne pozbawienie nas wolności.

Dodatkowo przypominamy, że możecie poprzeć petycję w obronie gotówki, do czego Was serdecznie zachęcamy. Do tej pory podpisało się pod nią prawie 6000 osób i każdego dnia ta liczba rośnie. Petycję znajdziecie tutaj, na stronie książki pt. „Gotówka to wolność”, którą także gorąco Wam polecamy.

Miłego oglądania!

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy