Search
Close this search box.

Jak kupić srebro bez VAT?

Drodzy Czytelnicy, 

kiedy mówi się o dobrze zbudowanym portfelu, to najczęściej do głowy przychodzi kwestia dywersyfikacji, czyli podzielenia środków między różne aktywa (metale szlachetne, akcje, nieruchomości itd.). Pamiętajmy jednak, że jeśli chcemy zadbać o bezpieczeństwo, to warto trzymać część aktywów poza systemem. Mam na myśli chociażby zakup metali szlachetnych w formie fizycznej. 

O ile w przypadku złota stosunkowo łatwo możemy kupić monety za 3-4% powyżej ceny rynkowej, to już kwestia srebra jest znacznie bardziej skomplikowana. Nie wchodząc w szczegóły, od wielu lat w Polsce za srebro trzeba płacić 20, 30 a czasem nawet 50% więcej niż wynosi cena rynkowa. Dlatego też nagrałem dla Was film w którym wyjaśniam jak kupić srebro na zdecydowanie korzystniejszych warunkach, a jednocześnie wzmocnić bezpieczeństwo portfela. 

W poniższym filmie omawiam wszystkie niuanse związane z zakupem srebra do magazynu wolnocłowego w Szwajcarii. W kwestii szczegółów zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego (opcja „Zakup srebra”) – https://independenttrader.pl/kontakt

Pozdrawiam,

Trader21

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy