Search
Close this search box.

Jak nie kupować srebra?

Drodzy czytelnicy,

kilka dni temu na łamach bloga rozgorzała dyskusja nt. tego czy ze względu na VAT oraz duży spread warto inwestować w srebrne monety czy sztabki. Pewnie Was zaskoczę, ale po rozeznaniu się w obecnej sytuacji stwierdziłem, że niekoniecznie. Co jakiś czas pojawia się na rynku ciekawa okazja. Mianowicie obecnie bez większych problemów możemy nabyć srebro prawie 4% poniżej ceny spot nie wspominając o VAT. 

Szczegóły wyjaśniłem Wam w poniższym nagraniu. 

 

Na koniec mała prośba. Coraz częściej piszecie z prośbą o publikowanie nagrań jak chociażby „Czemu inwestuję w surowce?” oraz podcastów, które moglibyście odsłuchiwać w wolnym czasie. Dajcie znać w komentarzach czy wolicie czytać artykuły w formie publikowanej jak dotychczas, preferujecie nagrania jak te dotyczące srebra, czy może wolicie podcasty?

Pozdrawiam

Trader21

 

 

 

Zespół Independent Trader

Zespół Independent Trader

Artykuły autora

Wciąż dążymy do tego, aby sekcja komentarzy była możliwie jak najbardziej wygodna w użytkowaniu i miała wiele praktycznych funkcji. Już niebawem chociażby wklejanie wykresów czy grafik stanie się dużo bardziej intuicyjne. Do tego czasu możecie publikować obrazy na 3 sposoby:

  • poprzez wklejenie linku do grafiki w treści komentarza,
  • poprzez skopiowanie pliku ze swojego komputera (na zasadzie ctrl+c i ctrl+v), 
  • poprzez skopiowanie i wklejenie wycinka ekranu (korzystając np. z Narzędzie Wycinanie) na Windows.
0 komentarzy
Informacji zwrotnych
View all comments

Powiązane wpisy