Search
Close this search box.

Jak oszczędzać na podatkach?

Drodzy Czytelnicy,

Mateusz Tomczyk, z którym przeprowadziłem ten wywiad był pierwszą osobą w moim zespole. Z czasem Mateusz wyspecjalizował się w optymalizacji podatkowej do tego stopnia, że powierzyłem mu prowadzenie wszystkich swoich spółek i jestem o nie spokojny. Nie znam drugiej, tak dobrze ogarniętej osoby w kwestii podatków.

Talenty Mateusza bardzo szybko znalazły podatny grunt i niejako pocztą pantoflową rozeszła się wieść, że pracuje u mnie człowiek, który w kreatywny sposób potrafi optymalizować podatki. Popyt na usługi Mateusza był tak duży, że z czasem powstało Independent Finance, zatrudniające obecnie 5 pracowników.

Popularność Mateusza rosła lawinowo i z każdym zadowolonym klientem pojawiali się nowi. W pewnym momencie, pomimo ciągłego podwyższania ceny za konsultację, Mateusz miał zajęty kalendarz na 3-4 miesięcy do przodu. Uznaliśmy, że tak nie da się dłużej działać.

Pomysł na wyskalowanie działalności Independent Finance pojawił się w trakcie sprzedaży mojego kursu inwestycyjnego, gdzie Mateusz był gościem specjalnym. Po podliczeniu głosów od kursantów okazało się, że wykłady i webinary Mateusza zostały najwyżej ocenione spośród wszystkich dostępnych na kursie treści – uzyskując ocenę 9,8/10. Mati okazał się więc nie tylko najbardziej docenionym gościem specjalnym, ale przebił również mnie :). Tak to już jest gdy ktoś dysponuje wiedzą na najwyższym poziomie i do tego potrafi przekazać ją w prosty i zrozumiały sposób.

Po takim wyczynie rozwiązanie nasunęło się samo i Mateusz przygotował swoje własne szkolenie tyle, że nie inwestycyjne lecz podatkowe. Ponieważ podatki to nie inwestycje, kurs Mateusza różni się od mojego. Jest modułowy i aktualizowany gdy tylko zmienia się prawo podatkowe. Można w nim również dokupować pojedyncze lekcje tak by idealnie dopasować treść do swoich potrzeb.

Z kursu dowiecie się między innymi: 

 - jaki rodzaj działalności wybrać,   

– jaki rodzaj opodatkowania będzie w Twoim przypadku najkorzystniejszy,  

– jak legalnie obniżyć wysokość składek ZUS i PIT,  

– jak rozliczać koszty i podatek VAT,  

– jak zoptymalizować podatki osoby fizycznej,  

– jak optymalizować zysk z kryptowalut,  

– jak planować wynik finansowy firmy.  

Dodatkowo do zakupionego szkolenia jest dołączona 30 minutowa konsultacja z zespołem Independent Finance, który pomoże Wam rozwiać wszelkie wątpliwości oraz dobrać najlepsze rozwiązanie dla Waszych potrzeb. Jeśli więc chcecie założyć własną firmę lub już ją posiadacie to zakup tego szkolenia z pewnością zwróci się Wam z nawiązką i to już przy wypełnianiu pierwszej deklaracji podatkowej.

PS. WAŻNE ! W przypadku zakupu szkolenia do 31 marca tego roku – wydłużymy Wasz dostęp do szkolenia o pół roku. Przedłużenie dostępu dotyczy również wszystkich osób, które zakupiły dowolny pakiet w przeszłości.  

Po więcej informacji na temat szkolenia, zapraszamy do odwiedzin strony kursu.

 

Trader21

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy