Search
Close this search box.

Jak stokenizować udziały w firmie?

Na rynku krypto masakra.

Kurs Bitcoina, najbardziej popularnej waluty potaniał już o 81%, Etherum najbardziej użytecznej waluty o 92%. Wydawać by się mogło że na rynku krypto mamy do czynienia z istnym pogromem. Dla osób, które na fali hurra optymizmu rzuciły się do zakupów w pod koniec zeszłego roku na pewno jest to właściwe określenie sytuacji. Z dłuższej jednak perspektywy patrząc nie jest tak źle. Ostatecznie ceny kryptowalut zeszły do poziomów z kwietnia czy maja zeszłego roku. Czy mają potencjał do dalszych spadków? Nikt tego nie wie.

W każdym razie dziś nie o tym. Mianowicie jednym z projektów nad którym obecnie pracuje jest tokenizacja mojej kliniki neurochirurgicznej. Pisałem o niej więcej w artykule „Jak wyleczyć nieuleczalne?” W każdym razie będąc na konferencji organizowanej przez „I Love Krypto” udzieliłem wywiadu jednemu z You Tuberów. 

W ciągu pół godziny wyjaśniłem w jaki sposób można wykorzystać technologię blockchain do tokenizacji udziałów w firmie oraz czym się różni ICO od ETO. Na koniec przez chwile porozmawialiśmy także na tematy stricte ekonomiczne między innymi czemu Polsce póki co nie grozi hiperinflacja. 

Dla wszystkich chętnych link do wywiadu poniżej:

Trader21

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Powiązane wpisy